Andělské sefiroty a jejich vliv na náš život 4.část

28. července 2012 v 13:40 | Kira "sunny" Uchiha |  OSTATNE
http://www.chury.cz/obrazky/andel.pngDalší část je tady! :) Mějte se na pozoru ti, co jste se narodili od 2.července do 23.září! :D (Nebojte, jedu v tom s váma :D - a musím říct že 90% z "horoskopu" na mě sedí, ovšem hledání partnera za každou cenu? NE. To nemám v popisu práce :D. NEKECÁM! :D)
BAVTE SE!


2.- 6. července (júla) -
Anděl Nelchael
... vás obdaří inteligencí a schopností vysoce abstraktního myšlení. Pomůže vám také ovládnout emoce. Pod jeho ochranou bývají matematici, metafyzici a spisovatelé. Nelchael však pomáhá i těm, které potkala nějaká nespravedlnost.
Démon Marax
...si potrpí na pověry. Pod jeho vlivem začnete ve všem vidět špatná znamení. Bude vás zneklidňovat rozsypaná sůl, rozbité zrcadlo a lichý počet lidí u stolu. Pověry vás mohou negativně ovlivnit a nehodu si pak způsobíte vlivem vlastní nervozity.
7. - 11. července (júla) -
Anděl Yeiayel
... je průvodcem na nebezpečných a dobrodružných cestách. Povzbuzuje také životní ztroskotance. Budete-li tolerantní a pozorní k ostatním, obdaruje vás vnitřní vyrovnaností a pohodou. A budete-li obzvláště hodní, budete mít i to čemu se říká klika neboli štěstí. Je to vzácný dar a druzí budou dokonce instinktivně vyhledávat vaši přítomnost, protože s vámi je nepotkají žádné nepříjemnosti.
Démon Ipos
... vás ale navádí k tomu, abyste okolní svět vnímali jako jeviště, na kterém neustále předvádíte svou dokonalost. Raději toho nechte nebo vás opustí pověstné štěstí, čili anděl strážný.
12. - 16. července (júla) -
Anděl Melahel
... pomáhá zemědělcům a zahradníkům - je totiž andělem plodnosti a úrodnosti. Je také nakloněn lékařům, léčitelům a bylinkářům. kromě toho prý vládne mocí ochránit vás před násilím i ozbrojeným útokem - tak si ho považujte. Melahel vás rovněž obdaří odvahou a smyslem pro čest. Můžete mít také úspěch v činnostech, které vyžadují kolektivní spolupráci.
Démon Aim
... vás ničí za pomoci vašich nejlepších vlastností. Jste bystří, pohotoví a vtipní ? Dejte si pozor, aby vám tyto vlastnosti nepřerostly přes hlavu. Pak se z vás stane člověk ironický a kousavý a vaše poznámky budou lidi zraňovat. Z těch kdo podlehnou Aimovi, se mohou stát skutečně zlí lidé...

17. - 22. července (júla) -
Anděl Haheuiah
... rád vyslyší prosby těch, co upřímně litují svých méně dobrých skutků. Je andělem pravdy a tak ochraňuje i ty, co se nevinně dostali do konfliktu se zákonem. Daruje vám klid a rozvahu a vyvede vás z nebezpečí. Prostě anděl strážný jak má být. Zapomeňte ale raději na své ztřeštěné nápady a stůjte nohama pevně na zemi.
Démon Naberius
... vás totiž svádí k pravému opaku. Postrkuje vás do různých neuvážených rošťáren, které mohou skončit i velmi špatně. Budete-li mu naslouchat, naučí vás také, jak přesvědčit lidi o své pravdě ( i když vy o ni zcela přesvědčeni nebudete ). Dejte si pozor, aby se tato schopnost nakonec neobrátila proti vám.


Rod Panstev - bytosti světů Chesed

Panstva jsou považována za rod, starající se o vůdcovské pozice i vlastnosti vůdců.Jejích světy jsou však spíše typické pro svoji dobrotu a milost- takže to spíš znamená " milostivá dobrota" a ne každý Cheseďan musí být králem, zato však zodpovědnost je mezi nimi zřejmě kralujícím slovem. Darují vám spoustu rozličných malých zázraků, takže budete ze všeho nejvíc především jedineční. Ale krom ostatního vám také věnují schopnost správně rozhodovat,ať již jste v nějaké odpovědné pozici anebo ne, zodpovědnost za sebe i ostatní a svěžest mládí podporující vaše zdraví.


23.- 27. července (júla) -
Anděl Nith-Haiah
... vám přináší moudrost, toleranci a studijní úspěch. Vnáší mír do duše a rozvahu do složitých rozhodnutí. Nith-Haiah umí také pootevřít dveře do světa okultních věd a metafyziky. Ale pozor - tato cesta je jen pro silné a pozitivně zaměřené osobnosti. Nesmíte svých znalostí nikdy zneužít k manipulaci s ostatními. Vyvarujte se touhy po moci a raději se nepouštějte do experimentů s neznámými silami.
Démon Glasaya-Labolas
... je černý anděl jak má být. Váš zájem o esoterické vědy vás totiž může zavést až k alchymii, černé magii, zaklínání duchů, věštění, uhranutí, různým rituálům - tam je váš démon doma. Pokud těmto věcem propadnete, hrozí vám ztráta duševní rovnováhy a zdravého rozumu. Takže - je-li vaším koníčkem tajemno, buďte opatrní.

28. července - 1. srpna (augusta) -
Anděl Haaiah
... miluje obtížné úkoly - například složitá obchodní nebo soudní jednání. Budete-li odvážní a čestní, daruje vám schopnost intuice, úspěch a vítězství. S jeho pomocí můžete potkat někoho, kdo váš život naplní.
Démon Bimé
... má s vámi trampoty. Jeho andělský protivník je totiž velmi mocný, a tak se Bimé uchyluje k prosté, ale účinné zbrani. Nejdřív vašemu andělovi strážnému ze všech sil pomáhá. A když dosáhnete opravdu velkého úspěchu, nafoukne vás pýchou, která, jak víme předchází pád.
2. - 6. srpna (augusta) -
Anděl Yerathel
... vám daruje smysl pro spravedlnost a právo. Díky jemu si zachováte rozvahu a klid a žádný provokatér vás nevyvede z míry. Pokud se budete snažit, váš hodný průvodce vás obdaří schopností rychle chápat a správně se rozhodovat, což vám přinese úspěch.
Démon Ronové
... není - naštěstí pro vás nijak nebezpečný, spíš zlomyslný. Máte sice velké schopnosti, ale bude všemožně ztěžovat vaše konání a trápit vás pochybnostmi. Nic nedostanete zadarmo a vše si budete muset vybojovat. Úspěch však bude o to cennější.

7. - 12. srpna (augusta) -
Anděl Seheiah
... vám přináší dar nejcennější - chrání vás proti nemocem a napomáhá v uzdravení. Chrání před úrazy jakéhokoli typu. Seheiah vám také pomůže uchovat si duševní svěžest, mládí a vyrovnanost.
Démon Berith
... využívá vašich sklonů ke konfliktnímu jednání. Pozor na špatnou náladu a neprozřetelná slova. Snažte se zachovat rozvahu a klid, jinak bude vaše horší stránka slavit nemalé úspěchy.

13. - 17. srpna (augusta) -
Anděl Reiyel
... je pramenem inspirace. Naučí vás meditovat, soustředit se a daruje vám energii pro uskutečnění vašich plánů i schopnost odhalit ty, co vám nepřejí. Za to od vás žádá čestné jednání. Snažte se pochopit své omyly a zůstaňte skromní. Bude vás mít o to víc rád. Máte někdy tendenci hromadit hmotné statky za každou cenu - ale uvažte že jsou i jiné, trvalejší hodnoty.
Démon Astaroth
... se pokouší ve vás probudit fanatismus - ať již náboženský nebo jiný. Váš anděl strážný vám daroval schopnost racionálně myslet - tak si ji uchovejte. V každém případě si dejte pozor na náboženské sekty a různá extrémistická hnutí.

18. - 22. srpna (augusta) -
Anděl Omael
... vás naučí příslovečné andělské trpělivosti a dá vám schopnost pomáhat trpícím. S jeho pomocí mohou počítat lékaři, porodníci a chirurgové. Musíte však pěstovat svou trpělivost a schopnost soucitu. Potom bude váš život hezký a harmonický.
Démon Forneus
... to bere za opačný konec. Má rád lidi tvrdé, necitelné a nepřístupné. Někdy toho na vás bude moc a budete mít pocit, že máte dost vlastních problémů, natož abyste měli chuť pomáhat druhým, i když to budou zrovna zoufale potřebovat. Vinit z toho můžete Fornea, ale raději se obraťte ke svému hodnému andělu.
23. - 28. srpna (augusta) -
Anděl Lecabel
... je dárcem houževnatosti a odvahy. V jeho doprovodu nebudete uhýbat před překážkami a dovedete své dílo do zdárného konce. Lecabel také bdí nad talentovanými, pokud o svůj talent pečují. Lidé, kteří se narodili v tomto datu, prý často dlouho žijí osaměle a mají sklon hledat si partnera za každou cenu. Nedělejte to. Ztratíte jen čas a iluze. Lecabel vám pomůže najít toho pravého.
Démon Foras
... vás svádí k jedné z nejošklivějších vlastností - k lakotě a hamižnosti. Bohatství hledejte raději v sobě. A není náhodou právě hrabivost příčinou vaší samoty ? Dalším důvodem by mohlo být malicherné lpění na maličkostech.
29. srpna - 2. září (septembra) -
Anděl Vasariah
... je patronem řečníků a právníků. Jako pravý nebeský posel je spravedlivý a shovívavý. Pokud uznáte své omyly a budete skromní, rád vám pomůže. Nadutost, pýcha a snaha mít pravdu za každou cenu vás mohou svést z úspěšné cesty. Poproste svého strážníčka, aby vám pomohl skoncovat s vaší zatvrzelostí - uvidíte, jak snadno pak vyřešíte některé problémy.
Démon Asmodée
... využívá vašeho daru výřečnosti a chce, abyste si pouštěli pusu na špacír. Pozor - naděláte si tím mnoho nepřátel. Prostě se držte trochu zpátky a raději pamatujte, že mluviti stříbro, mlčeti zlato.
Rod Mocí - bytosti světů Gevura

Andělé z Gevury bývají považováni za zosobněnou spravedlnost, proto většině z vás věnují počestný život a odolnost vůči intrikám jakéhokoli typu. Jejích označení Gevura musí být zřejmě jakýmsi bojovým pokřikem, protože jsou to vpravdě boží bojovníci. Právě oni udržují misku rovnováhy mezi dobrem a zlem, takže se někdy může zdát, že vás doslova uvrhnou do problémů.Mezi jejích další velké dary však patří neustálá dodávka značného množství odvahy a tím i rozhodnosti.Ať jste kýmkoli a děláte cokoli, buďte si jistí, že s odvahou se postavíte čemukoli a komukoli a že to překonáte.


3. - 7. září (septembra) -
Anděl Yehuyah
... učí umění organizovat a řídit. Daruje vám také zvláštní talent odhalit a zlikvidovat intriky namířené proti vám - anebo jim předejít, umí však také pomoci odhalit vaše omyly a chyby. Pod jeho vedením můžete dosáhnout vysokého postavení ve své profesi a budete mít autoritu a respekt. Vyvarujte se však hýření po nocích a neholdujte alkoholu. A ještě něco - cesta nejmenšího odporu vždy nemusí být ta nejsprávnější.
Démon Gaap
... vám komplikuje život tím, že zneužívá některých vašich schopností - například si začnete příliš považovat své vlastní osobnosti a přestanete respektovat právo a pořádek. Bude-li Gaap ve formě, stane se z vás anarchista, buřič a rebel a budete kolem sebe šířit jen nepořádek a chaos. Naslouchejte raději svému lepšímu já.

8.- 12. září (septembra) -
Anděl Lehahiah
... je zosobněná štěstěna. Pomůže vám získat úspěchy a pocty a můžete dokonce i vyhrát v loterii. Budete mít také mnoho přátel, kteří na vás nezapomenou. Chráněnec tohoto anděla si zachovává za všech okolností chladnou hlavu. Za to po svých svěřencích chce Lehahiah jediné - aby byli spravedliví a nikdy nedávali své schopnosti do služeb špatných lidí.
Démon Furfur
... ničí příjemnou atmosféru, kterou okolo vás vytváří váš strážný anděl. Furfur vás provokuje. Pokud ho necháte, propadnete vzteku a zlobě. A pokud se vaše okolí před vámi třese hrůzou, dosáhl démon svého. Nedopřávejte mu takové pochybné vítězství.
13. - 17. září (septembra) -
Anděl Chavaquiah
... dává svým chráněncům vzácný talent - schopnost usmiřovat nepřátele a řešit rodinné problémy. Z těchto lidí vyzařuje zvláštní klid a umějí prominout i urážky. S pomocí tohoto dobrého ducha získáte i hmotné a duševní statky. Nesmíte však být sobečtí - snažte se myslet na druhé a Chavaquiah nad vámi rozprostře svá ochranná křídla.
Démon Marchiosas
... to s vámi nemyslí tak zle. Bere vám jen klid, rozvahu a schopnost akceptovat porážku. Zamyslete se, zda tento malý nedostatek nenabírá ve vašem životě velké rozměry.

18. - 23. září (septembra) -
Anděl Menadel
... tento dobrý duch má rád lidi domáckého typu. Ti nemají v lásce změny a dávají přednost svému domácímu území před velkými a vzdálenými kraji. Menadel jim pomáhá i v zaměstnání, kde pravidelně postupují. S pomocí tohoto anděla můžete vést solidní a počestný život, plný míru a spokojenosti.
Démon Stolas
... je spíš malý domácí šotek. Někdy vás navádí abyste trochu slevili ze svých zásad. O vaši duši však příliš neusiluje. Pod jeho vlivem se můžete třeba pohádat se svým partnerem, ale už druhý den bude všechno jak má být. Máte prostě štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 28. července 2012 v 17:47 | Reagovat

Ahh ještě musím počkat na ten říjen!XD

2 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 29. července 2012 v 11:14 | Reagovat

Ale fakt je to dosť pravdivé na niektorých ľudí. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama