Andělské sefiroty a jejich vliv na náš život 5.část

29. července 2012 v 9:32 | Kira "sunny" Uchiha |  OSTATNE
Předposlední část našeho andělského "osvícení". Sledujte jména démonů - kolikrát se na tom hezky zabavíte :D. Tak jo - jdem na to! 5.část!


24. - 28. září (septembra) -
Anděl Angel
... vás obdaří vytrvalostí při práci tělesné i duševní. Pod jeho ochrannými křídly si zachováte chladnou hlavu i v nejtěžších životních situacích. Váš anděl strážný vám také daruje velké kouzlo osobnosti. Držte se své cesty a věřte, že vaše plány nakonec vyjdou.
Démon Phoenix
... na vás zkouší své štěstí a pravidelně mu to vychází. Občas vás navede, abyste zkoušeli důvěřivost svého okolí drobnou lží, nebo abyste neplnili dané slovo. A snažte se také vyvarovat dvojsmyslných řečí a narážek - mohly by vás dostat do nesnází.

29. září - 3. října (októbra) -
Anděl Haamiah
... je duchem iniciativy a energie. Dává svým chráněncům schopnost proniknout do různých tajemství. A nezanedbává ani vaše hmotné statky. Za to od vás chce abyste byli dobří a skromní. Odměnou vám bude vnitřní klid a harmonie.
Démon Kaktus
... vám našeptává, že byste mohli mít nekalý zisk z důvěrných informací, které jste získali. Jenže váš dobrý ochránce vám dal schopnost rozeznat, co je správné a co ne. Buďte však opatrní.

4. - 8. října (októbra) -
Anděl Rehael
... je rodinný typ. Vytváří láskyplný vztah mezi rodiči a dětmi. Bude vás také chránit před těžkou nemocí. Bdí i nad vaším profesním postupem. Vaším nedostatkem ale je, že máte tendenci dlouho rozebírat každou situaci a nakonec neuděláte nic. Díky Rehaelovi můžete svou nerozhodnost odstranit a lépe využít svých schopností.
Démon Malphas
... vám šeptá - "Aha, tak ty jsi prý hodný člověk plný porozumění. Uvidíš, jak tě proměním." A tak navzdory vašemu dobrému charakteru vás vaše okolí občas přivádí do stavu šílenství a propadáte přímo vražedným choutkám. Naštěstí si toho málokdo povšimne. Těm, co zachytí váš podivný výraz, raději řekněte, že jste trochu unavení. A Malphasovi nenaslouchejte.Rod Ctností - bytosti světů Tiféret

Samotný název Tiféret znamená "harmonická krása".Oni tvoří krásu, kterou cítíte svým srdcem a s vaším srdcem také promlouvají. Vždyť k ním patří i Michael, síla srdce. Vlivem toho i vy dostanete do vínku obrovský smysl pro harmonii (at mezi lidmi nebo ve vás samotných) a krásu, jenž je jádrem umění. Tiféreťané budou chránit všechny,kteří mají jiné názory než většina lidí a jsou jimi za to pronásledováni, či zavrhováni.Budou jim pomáhat zjemnit svoje ostré postoje,avšak udržet si je i přes přesilu ostatních.


9. - 13. Října (októbra) -
Anděl Ieiazel
... má rád spisovatele a vydavatele a vůbec drží ochrannou ruku nad umělci. Jeho chráněnci se vyznačují jemným a rafinovaným vkusem. V jeho doprovodu se rychle přizpůsobíte každé situaci a vždy najdete správné řešení problému. Avšak pozor na rychlá a impulsivní rozhodnutí. Leiazel drží ochrannou ruku také nad těmi, jež osud přivedl do vězení. Pokud svých přečinů ovšem upřímně litují.
Démon Raum
... vám ve vašich horších dnech radí, abyste se uzavřeli do sebe. I vaše schopnost naslouchat steskům ostatních se vytratí, začnete být nepříjemní a nechcete nikoho ani vidět. Dejte si pozor ať neskončíte jako nevrlá, nabručená a osamělá osoba.

14. - 18. října (októbra) -
Anděl Hahahel
... dodává nadšení a trpělivost pod podmínkou, že neztratíte víru v dobro. Hahahel také podporuje lidi pronásledované kvůli přesvědčení. Pokud ale překonáte zkoušky osudu a zůstanete věrni svým ideálům, ostatní vás nakonec začnou respektovat a budou vám naslouchat.
Démon Focalor
... je skutečně vaše horší já. Našeptává vám věci, které by vás za normálních okolností ani nenapadly - chce, abyste vedli nevázaný život naplněný pochybnými radostmi. Odtud pramení i většina vašich potíží. Rádi také šokujete své okolí a předvádíte se - tak se trochu mírněte.

19. - 23. října (októbra) -
Anděl Michael
... přináší inspiraci politikům a diplomatům. Bude vás chránit na cestách a daruje vám prozíravost a výřečnost. Musíte se však zbavit svých někdy až nesmiřitelných postojů. Podlehnete-li jim, začnete dělat chyby v úsudku, a to je pro politika špatné.
Démon Výpar
... způsobí, že se budete rádi poslouchat. Vaši přátelé budou otráveni tím, že se prakticky nedostanou ke slovu. Také podlehnete přesvědčení, že jste nesmírně zábavní a vtipní, přestože vás ostatní budou považovat spíš za šaška. I když vám to občas připadne zábavné, nezkoušejte to ani pro pobavení dětí - ve skutečnosti se ztrapňujete.

24. - 28. října (októbra) -
Anděl Veuliah
... je přítelem disciplíny a má smysl pro spravedlnost. Bude vás chránit i před opravdu vlivnými protivníky. Veuliah také umí povzbudit všechny, kdo o sobě pochybují. Pod jeho ochranou uplatníte všechny své schopnosti a budete žít v příjemném souladu se svým okolím. Musíte však dbát na pravidla správné životosprávy, protože máte značnou tendenci je porušovat.
Démon Sabnok
... je stoupencem radikálních změn. Bude vám našeptávat, abyste úplně změnili svůj životní styl a zkusili to, co je právě nejvíc v módě. Dobrá. Ale pozor, ať nevypadáte směšně, zvlášť pokud vám už není dvacet. A také by vás to mohlo odvádět od činností, v nichž doopravdy vynikáte.

29. října - 2. listopadu (novembra) -
Anděl Yelahiah
...přináší odvahu a schopnost adaptace. Yelahiahovi chráněnci se vyznačují touhou cestovat, jsou dynamičtí a pohotoví. Vyhněte se však agresivitě, kategorickým soudům a razantním prohlášením. Nepředvádějte svou moc. Rozvíjejte raději toleranci a snažte se pochopit druhé.
Démon Shax
... se bude snažit zneužít vašich vyjadřovacích schopností. Nechte Shaxe jednat a budete schopni vymámit z jalové krávy tele. Moc obliby si tím však nezískáte.

3. - 7. listopadu (novembra) -
Anděl Sehaliah
... je dárcem inteligence, vitality a zdraví. Sehaliah jako pravý anděl strážný podporuje také chudé a bezmocné. Má rád lidi skromné a spravedlivé. Jeho ochrana za to určitě stojí.
Démon Viné
... ve vás vzbuzuje nechuť a odpor k práci. Občas vás vaše vlastní lenost baví, ale raději to nepřehánějte. Naslouchejte svému andělu strážnému a bude z vás člověk úspěšný, sympatický a milý.

8. - 12. listopadu (novembra) -
Anděl Ariel
... vám pomáhá při rozvíjení vědomostí a daruje vám neomylnou intuici. Může vás dokonce obdařit schopností vidět budoucnost. Podporuje také vynálezce - ovšem jen pokud jejich objevy slouží dobrým účelům. Pak vám bude zářivý Ariel svítit na cestu.
Démon Brifron
... proti vám používá zvláštní zbraň. Roztržitost rozhodně patří k vlastnostem, které vaše okolí rozveselí, ale pozor na extrémy. Pak se tato vlastnost stává spíš zátěží. Začnete pak zapomínat plnit dané sliby.

13. - 17. listopadu (novembra) -
Anděl Asaliah
... je bytost veskrze sympatická - je dárcem šarmu a smyslu pro humor. Má také zvláštního koníčka - pomáhá vědcům rozluštit tajemství starých písem. S tím souvisí touha po nalezení pravdy, která je jeho chráněncům vlastní. Ti však často trpí přílišnou sebekritikou - a to zbytečně odrazuje od mnoha důležitých a zajímavých věcí.
Démon Vual
... na vás bude působit prostřednictvím vašeho okolí. Pokud se vám stane, že vám někdo bude ubližovat nebo lhát, nepropadejte skepsi. Přesně to chce váš padlý anděl. Dejte si také pozor na to, aby všechno co řeknete, bylo v souladu s tím co uděláte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 qweser qweser | Web | 29. července 2012 v 9:48 | Reagovat

krásný dess

2 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 29. července 2012 v 11:12 | Reagovat

Zaujímavé. :-) Možnože to aj trocha sedí. :D

3 Shizue Asahi Shizue Asahi | Web | 29. července 2012 v 11:40 | Reagovat

zajímavé :)

4 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 29. července 2012 v 18:06 | Reagovat

Všechno na mě sedí!:DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama