Prosinec 2012

PF 2013

31. prosince 2012 v 23:17 | Miss D., Sunny a Boss |  Admini

Takže ďalší rok za nami - aspoň to tak vyzerá.
V skratke by som asi mohla zhodnotiť tento rok na blogu. Svoj život hodnotiť nebudem :D Tam by som maximálne povedala - prepadna som BIG BANG a to stačí xD.
Späť k blogu - tento rok považujem zatiaľ za pre mňa najlepší - konečne totiž spolupracujem s ľudmi, s ktorými si fakt rozumiem a môžem sa na nich spoľahnúť. To je jedno velikánske plus, ktoré mi zabránilo zrušiť blog.
Tiež Vám musím poďakovať, že ste nám tak pekne prejavovali priazeň a dúfam, že tomu tak bude aj v nastávajúcom roku.
Určite sa budeme snažiť niektoré veci zlepšiť, aby ste sa tu cítili ešte príjmnejšie :)
A čo by som Vám zaželala do Nového roka - samozrejme, veľa zdravia, šťastia, lásky - tí čo ju nemajú nech ju nájdu a tí čo ju majú - tak u nich nech dlho vydrží. Ďalej želám, aby sa vyriešili všetky problémy, ktoré treba vyriešiť. Veľa optimismu - nikomu nezaškodí xD Občas je vážne dobré pozerať na svet ružovými okuliarmi. Aspoň na chvíľu sa človek odreaguje xD A ja neviem, čo by som ešte povedala - nie som na tieto veci :3
Šťastný nový rok - Kirawa

Ahoj prťata, dlouho jsme se neslyšeli. :3 Tento rok byl... jak jen to říct... Zvláštní. :) A snad ten další bude ještě daleko podivuhodnější. ;) Co se tím snažím naznačit? Samozřejmě, že jenom to dobré. ;) Užívejte si volna. Papejte a bumbejte. Doufám, že jste všichni měli krásného a bohatého Ježíška - plného pohody, klidu, štěstí, smíchu, radostí, rodinných chvil, nezbedných přátel apod. :) Děkuji všem za veškerou podporu a návštěvnost. :) A především děkuji za mou Slunečníci a Šmoulínku. :) ;) Bez nich by to tady nefungovalo. Nemá smysl, vám tady vypisovat román. Všechno, co jsem chtěla říct, jsem již řekla. Anebo ony samy tu ještě dodají, co uznají za vhodné. Já vám jenom přeji veselý a šťastný nový rok! ;) Nový cyklus započal. :3 Buďte trpěliví! ;)
Rosie


Tááák zlatíčka, na konec přihodím i pár slov já :) jednoznačně se přidám k mým týmovým andělům strážným, protože nebýt jich, tenhle blog by nepochodil :). Je vzácností, že se najde několik lidí, kteří se doopravdy a na úrovni dokáží domluvit (a to nejen, co se blogu týče) ,a posléze Vám tak mohou předat kvalitní a snad optimisticky naladěné příspěvky (ODPOR JE MARNÝ! :D).... a za to Rosie i Kiriwííí moc děkuju! :) Jste úžasné parťačky!
A co se týče Vás - mrňata - píšeme pro Vás rádi a děkujeme Vám za Vaši podporu a důvtip, kterým nám zpříjmeňujete dny a činíte tak naši práci a mnohdy i zábavu :D smysluplnou :). Do Nového roku bych Vám všem chtěla popřát od všeho žádoucího minimálně po 3 tunách (NA VÁS NEBUDEME TROŠKAŘIT :D) a od všeho nežádoucího po miligramech, a když už by to byla dávka větší, ať z ní vyjdete jako silnější a důstojnější osobnosti, které na samotném dnu světa neuvidí konec ale začátek pro nový a lepší začátek, odrazí se od něj a vystoupají až k samotným výšinám!Protože sebevědomí ve Vás samotné, je to nejdůležitější palivo pro život - nikdo není méně dobrý než ten druhý, sebe vždycky vnímejte jako nepostradatelný článek, nemyslím tím však arogantnost, ale střídný pohled na to, že můžete mít cokoliv a být kýmkoliv, jen stačí začít u sebe :). A NAKONEC - SLAVTE A SLAVTE!! NOVÝ ROK JE TU A KUNOICHI- 4 EVER ZŮSTAVAJÍ A SLAVÍ TAKY! :D SEE YA IN YEAR 2013! YEAH!
Kira


Návštevnosť 24.12. 2012 - 30.12. 2012

31. prosince 2012 v 14:04 | Kirawa "Boss" |  NAVŠTEVNOSŤ
TOPLIST sa zbláznil. Ja tej nedeli neverím....Sedím v kresle a pozerám ako vyhúkaná xD Ako posledný tohtoročný toplist si zo mňa robí dobrý deň xD
Pondelok: 54Piatok: 71
Utorok: 43Sobota: 78
Streda: 49Nedeľa: 144 !!! - si robíte prdel?!
Štvrtok: 72Celkom: 511


SECRET PERSONALITIES

30. prosince 2012 v 23:13 | Kira "sunny" Uchiha |  Kabáty blogu
Nový lay je tu! Ten starý tu byl měsíc, no moc dlouho ne, ale snad změna prospěje :). Musím ale říct, že nebýt Kiriwííí, vůbec by tady nebyl, protože stříhání a nastavování není um, kterému bych zatím vládla a tak se toho chopila ona. Děkuju šíleně moc, protože nervy, které musela mít, když ho nastavovala byly vážně na místě, protože jak to tehdy vypadalo na návrhu se v realitě nedalo úplně sloučit. Nicméně i tak tu díky ní máme nový layout a já doufám, že se Vám bude líbit :) téma je opět fantasy, ale tentokrát se zaměřením na samotné adminky :P.

Layout for Yami-chan

30. prosince 2012 v 21:53 | Kirawa "Boss" |  Layout for ...
Dva mesiace - hanbím sa - pokým som túto objednávku spravila. Potom tam chýba jedno písmenko - nevšímajte si. Ukladala som to o nejakej 11 večer a nejako som to nevnímala xDa áno zase raz som robila podvodom - našla som si wallpaper, ktorý som už len doplnila xD


Jak nedělat to a to.... počkat! Já to chci dělat :D

30. prosince 2012 v 19:19 | Kira "sunny" Uchiha |  Admini

Holááááááááááá pratelia!
Je to doba, co jsem se neozvala a upřímně, chybělo mi to :D.... Já vím, Vám taky. No, věc se má tak, že marně přemýšlím jaké předcevzetí si vzít do Nového roku - no upřímně, vždycky na ně zapomenu... vzpomínám si jen na jedno a to jsem doopravdy dodržela - že příští rok nebudu tak hodná na bratra a vidíte? Tenhle rok to klape. Soudím podle dnešního dne: jely jsme nakoupit, kdežto jsem měly 2 velký igelitky jídla a balení vod a jednu mini taštičku z DM. Když jsme zaparkovaly, vystoupila jsem a šla k zadním dveřím:
Bratr: " Co děláš?! Běž odemčit dveře." Ale když si všiml, že jdu k dveřím, kde byly tašky zmkl a řekl: "Tak jo, pomoc mi s taškama..." a nepatrně se přitom usmíval. Tak jebe ti, bro?! Vzala jsem si svou mini taštičku DM a klusala si to k domu. A tehdy jste to měli slyšet.... ten masakr :D. Bratr začal nepříčetně řvát :D. Maniak. Magor. Naivka :D. "Ale notak Pájo, přece bys nebyl tak naivní, že sis myslel, že tu práci udělám za tebe?" a se škodolibým úsměvem jsem vešla do domu. Ach, jak slastný pocit výhry. Nutno podotknout, že se poté ještě seběhla sourozenecká rvačka, z které jsem (nečekané) vyšla jako vítěz, protože jsem mu podkopla nohy a než se vzpamatoval už jsem byla pryč :D. No takže aby jsme to shrnuli - na předcevzetí kašlu, stejně musím dávat pozor abych se nescvokla z Kishimotových myšlenkových pochodů (Vám říkám estli on příště v manze zabije Kibu, jakože teď se vyžívá ve vraždění Spojenecké armády, tak se jdu učit výhružnou japonštinu, ty mizernej dalekobydlející strupe!) a taky z toho abych nebyla závislá na korejských dance battlech - ale jde to snad?! VŽDYŤ SE PODÍVEJTE POD PEREXEM NA TEN ÚŽASNEJ BATTLE SJ!!!! A nakonec - vy si dáváte předcevzetí? Protože estli někdo takovej ještě existuje, zajímalo by mě jaké :P.
SEE YA LATER, SWEETHEARTS!

DANCE BATTLE NÍŽE

SBS Gayo Daejun 2012

29. prosince 2012 v 17:45 | Kira "sunny" Uchiha |  asian mp3
Tak Gayo Daejun je úspěšně za námi a tudíž Vám přináším pár vystoupení, které se mi líbily :). Zdaleka tam nejsou všechny (musíme počkat na upload youtube :D), ale i tak, kdo to ještě neviděl, snad se mu to bude líbit, a kdo už to viděl, se na to rád podívá znovu :D. Musím ale ještě na konec dodat, že je vidět, že má tahle akce pro celou jejich hudební scénu velký význam, protože se s kvalitou MAMA vůbec nedá srovnat - byla to opravdu jedinečná podívaná!! TAK... BAVTE SE!!

Kpop skupiny a jejich "věštění" do budoucnosti

28. prosince 2012 v 17:05 | Kira "sunny" Uchiha |  Kórea
Ku příležitosti "konce světa" se na stránkách allkpop.com objevil žebříček nejpopulárnějších skupin a jejich stupně "rozkladu". Jednoduše řečeno, jsou to odhany jak moc jsou naše milované skupiny ohroženy rozpadem či nikoliv (což kdyby se stalo by pro mnohé z nás určitě konec světa znamenal) . Takže kdo je na své miláčky zvědavý, hurá do čtení…

TVXQ! - Humanoids

27. prosince 2012 v 22:17 | Kirawa "Boss" |  asian mp3
Úprimne ani neviem, prečo som si túto pesničku pustila. Pretože o nich sa nezaujímam..... Ale neľutujem - má to niečo čím si ma to získalo xD Možno to bude len tým, že práve teraz mám na niečo takéto chuť who knows?
A všimli ste si? začínam byť akčná - patrilo by sa to xDKusovka č.127

27. prosince 2012 v 21:48 | Kirawa "Boss" |  Kusovky
fascinujúce :3


Návštevnosť 17.12. 2012 - 23.12. 2012

27. prosince 2012 v 15:11 | Kirawa "Boss" |  NAVŠTEVNOSŤ
Tak tu máme predposlednú tohtoročnú návštevnosť :)
Pondelok: 42Piatok: 53
Utorok: 39Sobota: 53
Streda: 49Nedeľa: 59
Štvrtok: 45Celkom: 340