Květen 2013

BLOG SE NA 2 TÝDNY POZASTAVUJE

29. května 2013 v 22:02 | Kira "sunny" Uchiha |  OZNAMY
Zdravím návštěvenstvo!
Vzhledem k tomu, že je tento týden nabit písemkami a akcemi, necítím se moc na to zveřejňovat články. Ach... ano, jsem to ale přímočaré stvoření :D. A taky,víte, příští týden nám začíná KURZ PŘEŽITÍ, tedy 5 dnů pobíhání v dešti po lese, kde se budeme snažit jezdit na kolech, běhat, plavat, slaňovat skály, střílet, orientovat se a tak dále, a tak dále - ale především.... přežít :D. Týden na to je můj poslední ve škole, neboť 24.6. odlétám na brigádu do Španělska, so.....you know what I mean :D. A tak se tedy dostáváme k tomu, že z těchto důvodů, bude blog prozatím pozastaven :) 2 TÝDNE URČITĚ. Neplačte však..... pokud to přežijete, dostanete odměnu :D. TOŤ VŠE.... Mějte se hezky a přeju moho zdaru ve finišu školního roku!


PS: A již odmaturovaným maturantům gratulujůů!!! :))))) Beru si z váš příklad na příští rok.
PPS: Kdyby náhodou někde probíhalo třídění SB, prosím, nemažte nás :). ARIGATO.


Kusovka č.142

24. května 2013 v 12:12 | Kira "sunny" Uchiha |  Kusovky
SPOILER, SPOILERY... ale musela jsem. Prostě jo! :D Tatotýdenní manga mě neskutečně pobavila, přesněji Sasuke mě pobavil (taky tomu nemůžu uvěřit :D) ... každopádně je pravda, že vždy řekne co má na srdci, bez ohledu na ostatní :D. Ach.... jen tak dál, Sasuke :D.

imagebam.com

TOPLIST (18/2013)

21. května 2013 v 14:51 | Kira "sunny" Uchiha |  NAVŠTEVNOSŤ
Táááák, další toplist je tu! Děkujemééééé :).

Pondlěí: 33Pátek: 26
Úterý: 31Sobota: 30
Středa: 25Neděle: 33
Čtvrtek: 24Celkem: 202

The Piano Guys - Begin Again (Taylor Swift piano/cello cover)

18. května 2013 v 20:52 | Kira "sunny" Uchiha |  Mp3
Miluju tyhle "týpky" i když ne každá jejich skladba mi padne do noty. Tahle je ale rozhodně vysoko na mém TOP listu :). Vychutnejte si jí plnými doušky.


Erin Morgenstern - Noční cirkus

18. května 2013 v 16:14 | Kira "sunny" Uchiha |  Filmy, seriály, knihy


Název: Noční cirkus
Autor: Erin Morgenstern
Rok vydání v ČR: 2012 (originál v roce 2011)
Počet stran: 440
Žánr: romantika, fantasy, tajemno
Doba děje: přelom 19. a 20.století (od roku 1873 do 1903)

Děj: Říká se, že Cirque des Rêves je jiný než všechny ostatní. Říká se, že je kouzelný. Jeho brány se otevírají s úderem půlnoci a zavírají při východu slunce. Nikdo nikdy neví, jak dlouho se zdrží, či kam se vydá příště. Přijíždí bez varování. Nikdo netuší kolik stanů, kdy v každém z nich čeká jiný div, jejž si podmaní vaše smysly, vlastně cirkus vlastní, kolik jich ještě máte před sebou a kolik za sebou, ale vždycky se do něj chcete vrátit. Nikdo z vás přitom netuší, že je jen nezaujatým kráčejícím po tenkém ledě Celie Bowenové a Marca Alisdaira - dvou protivnících, kteří se do sebe přes všechny překážky osudu, zamilují. Jenomže teprve až když uběhne skoro 30 let od výzvy, jež započala v jejich dětství, se dozvídají, že ten, kdo vydrží stát, vyhrává. A ten kdo padne, umírá.

Dream High- Ep.13- Radio Super Junior (FUNNY Hye mi) CZ

17. května 2013 v 16:07 | Kira "sunny" Uchiha |  VIDEA
Nedávno jsem projížděla svůj účet na youtube, ke kterému už bohužel nemám přístup, ale vzpomněla jsem si díky němu na hodně věcí. Jednou z nich je dorama Dream High, které bylo jedním z mých prvních dorama, díky němuž jsem narazila na Suzy a vůbec celou skupinu Miss A :), hlavně ale přišla těmhle seriálům na chuť (i když bylo dopředu jasné, že má vášeň pro muzikály ho automaticky zařadí k mým oblíbeným :D). A aby jste i Vy pochopili, jak úžasně vtipné dorama to je, mám tay pro vás malou ukázku, ve které samozřejmě nechybí SUPER JUNIOR!!!!! :D BAVTE SE!


21 znaků toho, že vaši rodiče pochází z Asie

17. května 2013 v 11:07 | Kira "sunny" Uchiha |  Zajímavosti z Asie
Seznam, který bude následovat vytvořili ti, kteří jako synové a dcery mají vše (a ještě něco navíc) prožité hned z první ruky. Stejně jako oni čtěte následující řádky nejlépe s úsměvem a nadhledem.

PS : V případě, že se v jednotlivých bodech budete až příliš často nacházet a vaše rodinné kořeny nemají asijský původ, pouvažujte o možném vlivu minulých životů.

Stará ulička asijského města

Nine Muses - WILD

16. května 2013 v 20:11 | Kira "sunny" Uchiha |  asian mp3
Zaujal mě název a tak jsem si tenhle klip, od jinak mě neznámé skupiny, pustila a hle - PŘIŠLA JSEM JIM NA CHUŤ :). Hlavně se mi hodně líbí ta choreografie, pro to ji máme níže :D ale nechť se Vám líbí i píseň. BAVTE SE. A trsněte si :D.

Super Junior's concert tour 'Super Show 5' in South America

14. května 2013 v 13:57 | Kira "sunny" Uchiha |  Zajímavosti z Asie
SUPER SHOW 5 stále pokračuje, ale její jihoamerická část už je u konce. Super Junior se stali vůbec první korejskou skupinou, která v Brazílii, Argentině, Chile a Peru uspořádala koncert a pro to, to vše bylo plné emocí a světla :). Ve videu se můžete sami pokochat a to vše s anglickými titulkami, které nejsou nijak těžké. BAVTE SE!!!

PS: Do Evropy by kluci měli přijet někdy na podzim, protože cituji: Dále bude následovat: Jakarta (01.06.) , Hong Kong, Singapore (06. - 07.07.) , Tokyo (27. - 28. 07.), Kuala Lumpur (05.10.) , other Asian cities, Europe, more cities to come. Máme se na co těšit!! :D

TOPLIST (17/2013)

13. května 2013 v 18:40 | Kira "sunny" Uchiha |  NAVŠTEVNOSŤ
Hello, darlings! Další týden utekl jako voda a my tu máme pravidelnou rekapitulaci! S politováním musím oznámit, že jsem tento rok vynechala Animefest, díky čemuž je v mém srdci velká prádzná díra... ale aby to všechno nebylo tak depresivní, hleďte na naše čísla! :D ARIGATO!!

Pondělí: 39Pátek: 37
Úterý: 30Sobota: 20
Středa: 34Neděle: 24
Čtvrtek: 28Celkem: 212