Červen 2013

FREE LAYOUT - You and Me

30. června 2013 v 20:02 | Kirawa "Boss" |  Layouts by Kirawa
Tak ako ste si isto všimli moja aktivita je ešte stále dosť malá :D Znovu sa to preto snažím vynahradiť touto formou :D Mala som ružovú chvíľku, takže layout je mega ružový, ale som s ním spokojná.
Link na stiahnutie pribudne cez týždeň.

Sleepy Duckling

29. června 2013 v 14:50 | Kirawa "Boss" |  Pictures & Comics
Ak vám toto nepríde absolútne rozkošné, tak ja neviem xDB.A.P. - Coffee Shop

28. června 2013 v 15:16 | Kirawa "Boss" |  asian mp3
Normálne mám až slzy v očiach z toho, ako veľmi sa mi táto pesnička páči :D Je neuveriteľne nádherná a pokojná a ešte by som si mohla k tomu prečítať preklad, aby som sa vedela lepšie vyjadriť. Ale tak zatiaľ na prvé počutie som sa do tej pesničky zamilovala :)
Je jednoduché zmeniť svet. Stačí zošalieť

27. června 2013 v 20:41 | Kirawa "Boss" |  Admini
Opäť sa po dlhšom čase hlásim o dlhšie slovo.
Dá sa povedať, že som si zosumarizovala myšlienky za poslednú dobu a tak som schopná napísať viac viet....a dalo by sa povedať, že zmysluplnejších.
Čím by som začala? Asi tým, že mi konečne skončila prax. Nie že by mi tam bolo zle, ale nie som si istá, že či uvidím nejaké peniaze za robotu, čo som tam spravila. Neurazila by som sa, ale keď nebudú, no nebudú . Budem mať potvrdený papier, čo potrebujem a všetci budú spokojní. Aspoň, že je tam príjemné prostredie a ľudia. Toto by bolo pre začiatok. A čo ďalej?
Je asi zbytočné pýtať sa, či vám to počasie nelezie na nervy. Prishláste sa, ak je tu niekto kto si ho užíva. Ja som urite na strane tých, čo naňho nadávajú. Je to hrozne unavujúce, najskôr extrémne teplo, potom zima. Vážne sa čudujem, že môj organizmus s tým tak účinne bojuje. :D Prečo nemôže byť takých 25 - 26 stupňov to by mi vyhovovalo. Nie ono musí byť buď 35 alebo 15 :D dala som naschvál také extrémy - hoci myslím si, že nie som ďaleko od pravdy :D Naivne dúfam v to, že júl a august budú normálnejšie ako tento jún a máj a apríl a celkovo prvé mesiace tohto roka xD
Inak prpadám si mierne zdochnuto, keď toto píšem. Mám chuť stlači backspace a vykašľať sa na to. Hoci som sa rozhodla, že konečne aspoň nejako vás oslovím. Ale čo moja lenivosť opäť preberá nadvládu a moje krásne uložené myšlienky poslala do hája. Najradšej by som si teraz sadla zobrala knihu od Matkina a čítala :D Musím povedať, že sa mi jeho knihy vážne páčia. Hlavným dôvodom bude asi ten štýl, ktorým to píše :D
Inak chcela som sa spýtať, či máte záujem o to, aby som niektoré objednávky presunula do sekcie free. Napíšte názvy a ja kuknem čo sa s tým dá robiť. Rozhodovať sa budem podľa toho aké staré tie moje výtvory sú. :)
ďalej dotaz . nemáte niekto nejaké námety na poviedku? ja som mierne zúfala vďaka tomu, čo všetko som už prečítala, tak sa mi moje nápady zdajú ako keby boli okopírované. Potrebujem čerstvý vietor do plachiet :D prosím buďte moja záchrana *^* A hádam toto by už aj stačilo, prajem príjemné začatie prázdnin :)

Kusovka č.143 - Apple Frog

24. června 2013 v 21:07 | Kirawa "Boss" |  Kusovky
Tak toto je mega rozkošné!!!!

TOPLIST (25/2013)

24. června 2013 v 16:38 | Kirawa "Boss" |  NAVŠTEVNOSŤ
Bežná rutina je späť :D Ľudia veľmi pekne ďakujem dali ste to nad 300 :D
Pondelok: 35Piatok: 31
Utorok: 37Sobota: 60
Streda: 39Nedeľa: 53
Štvrtok: 49Celkom: 304

FREE LAYOUT - Anime Girl

23. června 2013 v 11:55 | Kirawa "Boss" |  Layouts by Kirawa
Tadaaaaa! ďalší free lay na svete :D ešte včera doobeda som ho spravila, ale nebolo času dokončiť veci okolo strihania a nastavení. Využívam svoju kreatívnu náladu.

............................................................. Vzhůru do Španěl!!!

22. června 2013 v 16:22 | Kira "sunny" Uchiha |  Admini
Hola amigos!!! Tak trochu degeneruju do španělštiny, ale krutou pravdou je, že už mám na čase :D. Letadlo mi odlétá v pondělí časně ráno a já si začínám uvědomovat, že se to doopravdy děje :D. Uf.... no.... pomalu balím, kontroluju jestli mám vše, co budu potřebovat a stejně mám nepříjmený pocit, že něco zapomenu (snad to nebude nic, co by se nedalo dokoupit na místě :D). Školu už mám neoficiálně za sebou, takže se už můžu považovat za čtvrťáčku :D Muhehehehe! Ačkoliv to výzo.... ne zcela zdrceně musím konstatovat, že jsem poprvé ve svém životě nafasovala 4, z matiky samozřejmě. Ale jsem OPTIMISTA! Dokud mám krásné známky z maturitních předmětů, nějaká poďobaná matika mi žíly netrhá :D. Jo, teď z toho mám radost, ale pokud vše půjde dobře, a na Lanzarote vydržím doopravdy až do konce září, přijedu do školy a ta radost mě přejde :D. Ale zatím si jí nechám... cítím se totiž důležitě :D. A co že vlastně na Lanzarote budu dělat? No, na tomhle nejsevernějši položeném kanárském ostrově bych se měla pokoušet zpříjemňovat lidem celého světa život tím, že jim budu dělat animátorku :D. Samozřejmě, že jsem tu práci nikdy nedělala, ale s lidma si rozumím a pár organizačních bodů k dobru si taky hrdě připisuju, takže počítám, že do konce prvního měsíce už v tom budu pečená vařená a spokojená :). A pokud ne - no, mám záložní plán, který jsem zdělali i své máti, cituji :
" No kdyby mi to náhodou nevyšlo, tak nepojedu hned dom. Budu tam dokud mi nedojdou peníze.. víš jak - plavat si, opalovat se, jíst, relax.... a až budu na mizině, tak přeplavu na pevninu. Odtamtud půjdu pěšky do České Republiky, to mám akorát - 2 měsíce cesty. Ještě se stavim v Barceloně, tam budu žebrat a je to."
" Ale všichni ti lidi na ulici něco předvádí, aby jim dali lidi peníze."
" No tááák jim budu dělat sebeobranu. Tam někoho zmlátím a ostatní mi za to zaplatí. Chápeš - trochu drama.No a zrovna v té chvíli tam půjde nějakej filmovej producent, objeví můj talent a vezme mě do Hollywoodu, kde se proslavim." řeknu a mama na mě jen tupě hledí ... "Tys byla dneska dlouho na sluníčku,ne?"
"Ne. To jsou fakta, si myslíš, že pojedu na Lanzarote dělat animátorku? To ya! Tohle je můj opravdový plán!"
"Tak to nikam nejedeš."
"Ne vlastně, jedu dělat animátorku." :DTak vidíte... na všem musíte hledat to optimistické :) Ve škole se se mnou všichni loučili, jako kdybych se už nikdy neměla vrátit a doma dokonce pořádají oslavu (oslavu mého odjezdu?!!!!! Hovada, chcou se mě zbavit!! :D), ale já jsem v takovém "no stress" modu, kdy si říkám "zkusím to a uvidím" :). Nakonec se mi ještě 3 měsíce budou zdát jako pár dní. Předpokládám, že přístup k netu mít budu, ale nejspíš ho zneužiju jen na psaní emailů typu "jo žiju, bože, neposílejte mi sem FBI." a čtení mangy :D ( Díky čemuž můj kamarád málem dostal infarkt, když jsem naznačila, že když neuvidim rodinu a přátele

budu to lépe snášet, než kdybych neviděla mangu :D) - takže články ode mně žádné nebudou :) ale kdyby Vás vážně hodně zajímalo, zda jsem naživu či nikoliv, Kiriwííí nebo Rosie s tím budou dozajista obeznámeny :D.

Jinak Vám všem přeju nádherné prázdniny, plno krásných zážitků, pohody a odpočinku, než se zae vrhneme do studijního života :D a pro některé z nás i konečného ročníku střední školy. Nechť nám vydrží počasí a potvrdí se vtípek letošního roku: "Kdyby nám to červenec a srpen nepokazily, byla by to krásná zima." :D

Donghae and Eunhyuk - I Wanna Dance

21. června 2013 v 20:58 | Kirawa "Boss" |  asian mp3
Premýšľala som, že by so mohla dať výkec dnes :D ale ešte vždy som lenivá z toho horka, tak sa obmedzím len na priadnie pesničky :D fest aj v tom teple sa mi na toto chce tancovať :D

FREE LAYOUT - Prisoners of minds

20. června 2013 v 18:41 | Kirawa "Boss" |  Layouts by Kirawa
Takže nejako sa mi zachcelo robiť layouty :D Tak prinášam ďalší free :D Ešte to chce rozstrihať a nahodiť na net a môžete veselo sťahovať. :) akonáhle to spravím dám vedieť :D