Srpen 2014

Šestým rokem na blog.cz

25. srpna 2014 v 9:54 | Kira, Kirawa, Rose |  Admini
Ahojte všeci!
Dnes je zase TEN den. DEN NAROZENIN!
Celé týdny mluvím o tom, jak mi bude 20, a všem tím lezu na nervy :D. Je vážně komické sledovat mě, jakou z toho mám radost, i když pořádně nedokážu vysvětlit proč. Ale, jak jsme si už všichni stačili všimnout, 25.srpen nadešel, a já jsem plná energie a radosti! No vy byste nebyly?!! Takové krásné kulatiny :D. Opravdu miluju dny, kdy se slaví můj příchod na svět... ale také jsem si vzpomněla na jiné dítě, které v ten den nesmí být opomíjeno. Totiž tento blog.

Minulý rok jsme s Vámi slavili 5 let společně, a zdálo se Nám to neuvěřitelné, úžasné, ale zároveň jsme věděli, že nedokážeme mluvit o budoucnosti blogu. Za ten uplynulý rok se tady toho moc (spíš nic) neobjevilo, což je trochu sobecké vzhledem k tomu, že v našich životech se toho děje až až :D. Upřímně, Kirawa ani Rose neví, že tento článek píšu, ale dovoluji si tvrdit, že mluvím za všechny, pokud přiznám, že nevíme, jestli bude blog ještě někdy plně fungovat. Ani jedna z nás už tady nejspíš nemá co říct, a spíše se snažíme zapadnout do světa dospěláků, kde nás brzy bude čekat vysoká škola nebo práce.
Přesto... tenhle blog si pamatuji, jako bych ho objevila včera, nejprve jako nezávislý návštěvník, poté jako kamarád adminek a nakonec jako adminka samotná :D. Je to šílené, a i když tady už nic nepřidáváme, stejně k blogu máme citové pouto, protože jen díky němu jsme poznaly moře zajímavých a milovaných lidí :). To je hlavní důvod, proč stojí za to oslavovat dnes I JEHO NAROZENINY, neboť bez něj by jsme o tolik přišli.

Závěrem chci tedy všem, ať už jsou na základce, střední, výšce nebo pracují, říci, že Vám moc moc a moc děkujeme a uvidíme, zda oslavíme i 7mý rok :D. Moc bych s tím nepočítala, ale to bych nebyla já, abych do toho nevnesla trochu optimismu :P. Užívejte zbytek léta, gratulujte hlavně mě :D a mějte se krásně! :)
Vaše Kirawa, Kira, a Rose