Prosinec 2014


Nový Naruto film v srpnu 2015!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. prosince 2014 v 23:58 | Kira "sunny" Uchiha |  Filmy, seriály, knihy
A je to tu!!!!
V den premiéry Naruto: The Last, se dozvídáme, že to "last" nebyl :D :D. NARUTOFILOVÉ SPOJTE SE!!! Nový vlna fangirlingu začíná!!!!!!Oficálně:

In Japan, today is December 6th, the day The Last: Naruto the Movie officially opens in theaters. Naruto's creator, Masashi Kishimoto, was at one of the screenings in Tokyo to deliver some exciting news - there will be a Naruto 2015 Movie! The title for the new film was not announced, but Kishimoto-sensei will serve as the chief production supervisor. The movie revolves around Naruto Uzumaki and Hinata Hyuga's son, Boruto (also known as Bolt), who made his debut in the 700th and final chapter of the Naruto manga. Joining him will be Sarada, Sasuke Uchiha and Sakura Haruno's daughter.
Kishimoto-sensei mentioned that he conceived the story and a special fighting move for Boruto.
TOHO, the company behind distribution of the films in Japan, also reserved the Internet address boruto-movie.com. The address currently does not point to any website.


Naruto THE LAST - spoilery!

6. prosince 2014 v 23:32 | Kira "sunny" Uchiha |  Filmy, seriály, knihy
Tak a je to tady.... 6.prosince. V Japonsku už je sice 7.prosince :D ale... podstatné je, že u nich proběhla premiéra filmu Naruto: The Last. Od té doby, co skončila manga, jsou všichni fanoušci Naruta jako v nějakém absťáckém pekle, každý jeden den nuceni spokojit se s bídnou náhražkou své oblíbené drogy ve formě Shippuudenu či fanartů a fanfikcí.... A NEBO - celé noci nespí, a mění se tak v odporná monstra, jen aby si přečetli spoilery... a tady je máme :D.
Ale nejprve si projďeme stejným procesem, jako všichni ostatní -

Když čekáme na spoilery -A NAJEDNOU...... VIDÍME FILM... čtěte - poté co si přečteme tenhke kompletní a podrobný popis filmu (jen na vlastní nebezpečí :D - já vás varuju - ALL IN ENGLISH) -


A najednou propuká
FANGIRLINGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG