JE KONEC

4. dubna 2015 v 19:39 | Kira, Kirawa, Rose |  Admini
Marnotratnost.... jak poetické slovo.... chtěla jsem tenhle článek začít nějakou oduševnělou myšlenkou, něčím zajímavým a neotřelým, ale hey, ten vlak už mi ujel před takovými 24mi slovy.
Hmmmmm... když se podívám na historii tohodle blogu, hlásí mi to datum narození 25.srpna 2008. 25.srpna 2015 to bude 7 let...ale oslavy narozenin se už nedočkáme. Je to docela ironie. Před 7mi lety jsem zde byla "jen" návštěvník, viděla několik admitů střídající se a přidávající své články, a nakonec se stala jedním z nich, a po určitou dobu mě to naplňovalo, bavilo, spojovalo s ostatními, těšilo.
Ale ta doba je pryč.

Právě teď sedím v práci, a přeju si, aby mi ty poslední dvě hodiny noční utekly, a říkám si, že tenhle článek měl přijít daleko dřív. Nechci mluvit za ostatní, ale víte co... myslím, že to co cítím já, cítí i Kiriwí a Rosie. A věc se má jedndouše tak, že už sme všechny někde jinde. Studujeme nebo pracujeme, a věci o kterých jsme kdysi psali, nás už nezajímají, nebo na ně není čas. Není nadšení, není nápad... a na blogu to bylo minimálně poslední rok vidět. Muselo to přijít. Nevyhnutelně.
Možná, že chcete jeden opravdu vážný specifický důvod PROČ - ale myslím si, že každý, kdo má blog delší dobu ví, proč. Je to směs mnoha důvodů. Těžko vybrat jeden. A bez jiskry není oheň.


No.... je to vlastně docela zvláštní, když mi teď lítají prsty po klávesnici, vědět, že tohle je naposledy, co sem píšu... ale je to tak. A zabijte mě, že jsem sentimentální pro věc, která už stejně nefunguje, ale já jsem opravdu a upřímně vděčná, že jsem tady byla. A tím tady nemyslím jen tenhle blog, nebo blog.cz všeobecně. Myslím tím i všelijaké jiné internetové stránky a aplikace, týkající se povídek, anime, mangy, Japonska, Jižní Koreje.... všeho, co mě tehdy na druhém stupni základky, přivedlo sednout k počítači, hledat informace, sdílet je s ostatními a spojit se s nimi. Najít mezi nimi známé, přátele, rodinu. To se mnou zůstane už napořád, a well yeah - blogování mě v podstatě utvořilo v osobnost, kterou dnes jsem, a to se počítá, no ne?

SO.... that's it. The end. THE the end. Ummm.... no, těžko se mi hledají slova. Well.... děkuju a..... neuroňte za náš příliš mnoho slz, vždyť víte, jak jsme na vás poslední dobou s*ali xD. Nezasloužíme si to :D. Mějte se krásně, a třeba se někdy potkáme na nějaké autogramiádě spisovatelů nebo v klubu anonymních superhvězd.
SA-YO-NA-RA sweethearts.
yours always and forever sunny Kira UchihaPatrilo by sa povedať, zo pár slov aj z mojej strany, keďže pred 7 rokmi som to bola ja, kto sa spolu s pôvodnou spoluadminkou Amirou rozhodol tento blog založiť. Vlastne to ona ma priviedla k tomu, aby som sa zapojila do blogovej, nazvime to komunity - zvláštne slovo nerada ho používam. Pôvodne to tu mala pod palcom iba ona a ja som sa postupne pridala. Uff, keď nad tým tak premýšľam vlastne to pre mňa boli veľmi bezstarostné časy. Hlavne, keď som tu nebola ja ten hlavný človek, ktorý by sa o tom mal starať. Ale ako roky išli, tak sa to tu všetko menilo. Ako sa menili aj vzťahy s rôznymi ľudmi.
V podstate tomuto blogu vďačím za dosť veľa. Spoznala som sa s babami, ktorú pre mňa teraz fakt cennými priateľkami. A to je, čo povedať, pretože ja nie som veľmi komunikatívny človek a čo sa tých okruhu mojich ozajstných priateľov, no ten je naozaj malý. Ale to tu nechcem nejako rozpytvávať. takže áno, našla som si tu dobré priateľky a tiež príjemných kamarátov a známych. :D

Úprimne dosť, tažko sa mi formulujú ďalšie vety. Nie som v slzách, ani nič podobné. Blogovú smrť som mala v pláne odkedy moja účasť rapídne padla. Skôr mám tým na mysli, že by som chcela povedať na záver niečo výstižné a nie chodiť okolo horúcej kaše. Ale to chodenie okolo horúcej kaše je aspoň dôkazom toho, že moja kreativita odchádza, čo ma dosť štve, ale nič s tým nespravím. Jednoducho musím dať priechod iným veciam, nechcem hovoriť dôležitejším.
Vážne neviem, čo by som ešte viac povedala. Asi už len toľko, že vám všetkých prajem veľa šťastia do života a vám, ktorí ešte vždy držíte svoje dlhoročné blogy, aby vám to vydržalo ;).
Takže ešte raz majte sa ľudia, bolo mi s vami fajn :Dwith love
Kirawa
Big Boss of this site :D
Děláte si všichni ze mě srandu? Fakt končíme? :D Shit! To je na mě trochu moc nostalgické. A nějak to na mě dopadá. Přiznám se...Ano, těžko se mi odchází, i když je to tu dlouho mrtvo... Jak dlouho tu jsem? Já nevím, opravdu už nevím. Pamatuju si, jak jsem to tu prvně objevila. Pak tu začala "nenápadně" chodit, koukat a komentovat. Mezitím samozřejmě umírál můj blog rosekyyoky.blog.cz, jelikož jsem ani nevěděla, co a jak skutečně chci. Pamatuju si, jak jsem se vším bojovala, hledala si návody, pak se i ptala. blog.cz mi dal hodně. A hlavním středem velkého díky, je tento blog - kunoichi-4ever.blog.cz... Nikdy jsem to nepřiznala nahlas. Vždy jsem měla plno jmén, aby mě nikdo nenalezl...

Poznala jsem plno svých milovaných tady. Je to podivůhodné. Já osobně, jsem se nikdy neuměla zařádit. Z duše nenávidím veřejný projev. Psaní je můj projev. A nyní už i mluvím. Naučila jsem se to díky lidem, které jsem tady poznala i díky dalším jiným věcem, které se mi náhle udaly v mém životě. A teď už jsem velká holka - noví lidé, okamžiky, zkoušky... Pomalu se suneme do světa dospělých. Inspirace mám neustále tuny. Neustále píšu, i když to tak nevypadá. Já mám znamenitý dár mnoho věci umrtvit v sobě, a pak je třeba hromadně "oživit", třeba po půlroční přestávce od psaní... A pak znovu psát.

Nikdy nezapomenu na to, jak mě Bossie tady pozvala, abych se podílela na vývoji. Byl to pro mě sakra šok! Ani jsem nevěděla, co na to říct. Jednoduše ANO. Mnoho lidí přišlo, podílelo se, a odešlo si (ale budu s dovolením věnovat pozornost hlavně mám třem, bez urážky :)). Avšak nezapomínejte, že právě Bossie je tu z nás nejdéle. I když to původně vlastnila Amíra. To je jedno. Může být stavební kámen. Ale tvořitelem VŽDY byla a je Bossie!

Sunny přitančila jako oslnivé světýlko, když jsme začali mít temnotu tady. Hezky to tu vrátila do správného chodu. Sunny JE ponáněč a pilíř údalosti! Obě byly zatraceně aktivní. Vždy jsem žasla nad jejich horečností, kterou já jsem postrádala. Ano, obě jsou zodpovědné a spolehlivé. Já se zodpovědnosti vyhybala. Přiznám to, nemám s tím problém. Jako spoluadmínka, jsem se ji naučila mít. Je to asi proto, jelikož v reálu musím fungovat a tohle bylo pro mě místo, kde jsem si mohla odpočinout.

Je to paradox. Milión krát se v duchu můžu rozloučít, ale je tu kus mého bytí - takže se vracím. Ne, nebyla jsem tolik aktivní. Přesto JSEM tak trochu... tichý strážce? Do teď nějak pracuju uvnitř blogu - spíše jej využívám. NO A?!
Nepláču. Jenom se usmívám jako idiot. A nesnáším odchody. Ale musím se s tím srovnat. Ráda některé věci oddaluju. A tohle jsem oddalovala do kolečna. Věc se má tak, že musíme jít. Už jsme všechny velké holky. Pořád milujeme svět anime a mangy (především Naruta a pak tunu jiných :D)... Pořád píšeme, grafičíme kreslíme a co já vím (ale už je to omezeno na soukromí stav)... Už jsme všechny tři dospěly do bodu, kdy už je čas dát sbohem tomuto místu. Choďte sem. Pořád si pročítejte. ALE NEKRAĎTE! :D Já se to DOZVÍM. :D Sranda. :D :)))))

Jsem Rose Kyyoky, Miss D. A asi... si založím nové místo. Potřebuju to. Sice nyní působím jinde. A píšu tam také. Ale nestačí mi to mít uschováno ve složkách, potřebuju mít pocit pro někoho to dělat. Všechno mít pospolu - staré i nové. To jsem prostě já. Nechám tady všechno. Jo, bylo by fajn mít vlastní blog, jako šuplíček, knihovničku... Uvidíme. Je to nevyzpýtatelné...

Mějte se hezky. Blogujte pilně. Ale i nezapomínejte i žít. Obě se dá zvládat. Mnoho úspěchu, lásky, tvořivosti, inspirace, štěstí a pravých přátel...

Opatrujte se. Sleduju vás! Navždy a provždy vaše R. K. a Miss D.

S neutuchjící láskou; vaše...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adís Adís | Web | 4. dubna 2015 v 22:04 | Reagovat

Jaj.. :( To je.. ale velká škoda.. :/ Zrovna jsem tvůj blog poznávala.. :/ Chtěla sem tě i poznat -jako blogerku. Ach jo..
No..
tak se teda opatruj. :) Uživej si života :)) :/ Tento článek mě hodně vykolejil..

2 Petrika Petrika | Web | 5. dubna 2015 v 19:02 | Reagovat

Bože, starneme :D :D poznám to tu od samého zrodu, ešte aj na starý Amirin blog som chodila! Potom som bola dlho neaktívna, tak mi viaceré veci tu u Vás ušli :-?

Želám Vám teda veľa úspechov v reálnom živote, držte sa a dávajte na seba pozor :-)

3 Shio Usami Akira Shio Usami Akira | Web | 7. dubna 2015 v 21:40 | Reagovat

Já k vám tak moc ráda chodila T__T Ale v poslední době mi bylo docela jasný, že už to tu prostě a jednoduše nejspíš fungovat nebude :( Já bloguju taky mrtě dlouho a nejedenkrát sem měla chuť s tím seknout (a párkrát sem to udělala), ale jednoduše si asi bez blogu momentálně neumím život představit :) Ráda dělám kreativní věci .. a ještě radši se jimi chlubím (nezní to zrovna pěkně :D). Fakt sem to tu měla ráda :) Děkuju, holky .. a držte se ! :3 A když budete mít čas, přijďte do toho mého bláznivého blogového koutku a napište :)

4 Momo-chan Momo-chan | Web | 7. dubna 2015 v 21:48 | Reagovat

Fungujete omnoho dlhšie než ja a tiež mám už odčas pocit, že proste uložím blog k spánku. Lenže ešte stále ma to prakladanie a písanie článkov baví :D Mám pocit, že blog rastie spoločne so mnou. A som si sitá, že tak rástol aj tento váš blog s vami. Čakala som to. Aktivita tu bola naozaj v poslednom čase zlá, ale i tak som sa držala malej nádeje, že sa udržíte. Vyčítať vám to ale nemôžem a ani to nemám v pláne. Môžem vám len povedať, že ma to mrzí, ale želám vám veľa šťastia do života a ďalších aktivít, ktoré si nájdete. Kirawa bola (a je) jednou z prvých ľudí na blog.cz ktorú som mohla označiť za blogovú kamarátku :) Som naozaj veľmi rada, že som ťa mala tú česť prostredníctvom blogu spoznať. Pomáhala si mi, vypočula si ma a kunoichi-4ever si asi aj tak navždy nechám v obľúbených stránkach :3 Veľa šťastia dievčatá.

5 Blackie ~ Hell Blackie ~ Hell | E-mail | Web | 7. dubna 2015 v 22:41 | Reagovat

T_T nééé tohle je to neejhorší co se mohlo stát. Můj n.1 blog tady a je konec. Stejně jako předtím Kentaro a spol. No já tedy mohu jen popřát vám všem to nejlepší v životě :) Ať se vám daří a žijete si spokojený život :)
Kdyby náhodou jste měli čas určitě nikdo nepohrdne menším reportem nebo prostě obyčejným článkem s "Ahoj" :)
7 let je na blogování úctyhodný věk :)

6 Anako Anako | E-mail | Web | 19. dubna 2015 v 17:04 | Reagovat

Páni, znám vás teprve pár týdnů a i tohle mě dokázalo rozbrečet. Budou mi chybět vaše články. Ačkoli jsem si je vždycky jen pročetla, nikdy nekomentovala.

7 ArleneGurne ArleneGurne | E-mail | 22. července 2017 v 19:23 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

8 DavidPsync DavidPsync | E-mail | 29. července 2017 v 5:35 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудлаим отрицательные отзывы о Вас Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

9 CarolynVap CarolynVap | E-mail | 5. srpna 2017 v 1:39 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

10 Dol33larvoK Dol33larvoK | E-mail | 12. srpna 2017 v 20:20 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#qmKn56htEC>
<img>http://0.00000007.ru/3#nEm30Gkgd9</img>
</a>
------------------------
Постоянно большое количество socks и proxy серверов онлайн
сейчас: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Спрятать или сменить ваш IP можно 2-мя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие цены на анлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что необходимо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#WKsKk14waz>Vip proxy</a>
__________
блокировка страницы +в вк
порт openvpn
блокировка вк +на украине
+как обойти блокировку вконтакте +в яндекс браузере

11 GeorgeAnary GeorgeAnary | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 19:19 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм мероприятия, принцип сетевого маркетинга</a>

12 VetbArbisy VetbArbisy | E-mail | Web | 20. září 2017 v 4:11 | Reagovat

payday loans bad credit - http://personalnerloan.org/ get installment loan <a href=http://personalnerloan.org/>unsecured personal loans</a> ’

13 VrbyErycle VrbyErycle | E-mail | Web | 21. září 2017 v 11:33 | Reagovat

personal loan bad credit - http://loansvtna.org/
quick personal loans online <a href=http://loansvtna.org/>payday loans no credit check</a> ’

14 BbecIncact BbecIncact | E-mail | Web | 21. září 2017 v 21:04 | Reagovat

$1500 payday loans
<a href="http://paydayvax.org/">best online payday loans</a>
payday advance usa
<a href="http://paydayvax.org/">best payday loans</a> ’

15 BvbnSmoors BvbnSmoors | E-mail | Web | 22. září 2017 v 11:05 | Reagovat

500 payday loan
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loans bad credit</a>
direct payday lenders no teletrack
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loans bad credit</a> ’

16 VffgMibre VffgMibre | E-mail | Web | 22. září 2017 v 20:10 | Reagovat

cialis online purchase
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis online</a>
generic cialis overnight delivery
<a href=http://cialisivndh.com/>cheap cialis</a> ’

17 Scrbpriect Scrbpriect | E-mail | Web | 23. září 2017 v 4:15 | Reagovat

buy cialis generic
<a href="http://cialisofkl.com/">online cialis</a>
professional cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis buy</a> ’

18 Scrbpriect Scrbpriect | E-mail | Web | 23. září 2017 v 13:43 | Reagovat

cialis coupon
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis generic</a>
generic cialis any good
<a href=http://cialisofkl.com/>buy cialis</a> ’

19 VqvqMibre VqvqMibre | E-mail | Web | 24. září 2017 v 12:21 | Reagovat

cialis tadalafil 5mg once a day
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
super cialis
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

20 Fsvclourn Fsvclourn | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:56 | Reagovat

cialis vs cialis professional
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
generic soft cialis
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

21 FfvgarBils FfvgarBils | E-mail | Web | 25. září 2017 v 4:10 | Reagovat

cialis buy online
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
buy cheap generic cialis
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

22 DrvpbBeaugs DrvpbBeaugs | E-mail | Web | 27. září 2017 v 4:54 | Reagovat

how to buy viagra - http://viagraonszb.com/
best viagra <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

23 FvteClearm FvteClearm | E-mail | Web | 30. září 2017 v 13:46 | Reagovat

personal loan
<a href="https://loansonlinevaec.org">same day payday loan</a>
best payday loans lenders
<a href=https://loansonlinevaec.org>same day payday loans</a> ’

24 Fvrcboyday Fvrcboyday | E-mail | Web | 30. září 2017 v 23:44 | Reagovat

personal loan rates
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">pay day loans</a>
online loans no credit check
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>instant payday loans</a> ’

25 FvteClearm FvteClearm | E-mail | Web | 1. října 2017 v 1:23 | Reagovat

$500 payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">online payday loans</a>
payday loan installment
<a href=https://loansonlinevaec.org>same day payday loan</a> ’

26 LvvodCoanda LvvodCoanda | E-mail | Web | 1. října 2017 v 23:16 | Reagovat

viagra pictures - http://viagrapfhze.com/
purchase viagra online <a href=http://viagrapfhze.com/>online viagra</a> ’

27 DrbecBeaugs DrbecBeaugs | E-mail | Web | 1. října 2017 v 23:16 | Reagovat

generic viagra from india - http://viagraoplws.com/
free sample of viagra <a href="http://viagraoplws.com/">buy viagra</a> ’

28 Dol77larSom Dol77larSom | E-mail | 15. října 2017 v 19:29 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

29 EgqeSmoors EgqeSmoors | E-mail | Web | 19. října 2017 v 13:27 | Reagovat

400 payday loan
<a href="https://loansczne.com/">payday day loans</a>
loan store
<a href=https://loansczne.com/>payday loans</a> ’

30 Bwbhuntock Bwbhuntock | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 12:21 | Reagovat

buy now viagra - http://ericviaed.com/
viagra pfizer <a href=http://ericviaed.com/>female viagra</a> ’

31 MunbsUpdasy MunbsUpdasy | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 15:05 | Reagovat

personal loan bad credit - http://paydayloans-online.us.com/
payday in advance <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans online</a> ’

32 Kdsnfedubs Kdsnfedubs | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 16:03 | Reagovat

payday cash advance loan https://24hrspaydayloans.com/
1 hr payday loans <a href=https://24hrspaydayloans.com/>online payday loans</a>

33 DbsabggIncact DbsabggIncact | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 4:52 | Reagovat

loan affiliate programs
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans</a>
no credit check payday loans
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">easy loans</a>

34 DmdIncact DmdIncact | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 17:37 | Reagovat

bad credit instant payday loans
<a href="https://installmentokmloan.com/">payday loans online direct lenders only</a>
canadian payday loan
<a href="https://installmentokmloan.com/">cash loans</a>

35 DcxIncact DcxIncact | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 17:44 | Reagovat

best payday loan lenders
<a href="https://loansbadzwe.org/">small loans</a>
loan with bad credit
<a href="https://loansbadzwe.org/">installments loans</a>

36 Enubeaumn Enubeaumn | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 6:20 | Reagovat

generic viagra sale
<a href=http://viagapharmaked.com/>herbal viagra</a>
viagra alternatives
<a href="http://viagapharmaked.com/">order viagra online</a>

37 Timothyvassy Timothyvassy | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 13:25 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/6pd3u2CO

online casino california law, casino free no deposit bonus 2014, how to make easy money on football betting, paypal india transfer money, casino online real money cash paid, bono sin deposito casino espaГ±a, making money fast uk, las vegas casino online cz
, james bond casino royale online subtitulada hd, 0% transfer fee credit card offers, occ transfer to cal, casino royale ver online latino, easiest ways to make money in india, natwest credit card balance transfer offers, how to make legit easy money online, play casino online real money india, best online casino sites india, buy online casino, casino robert de niro online espaГ±ol latino
, money making ideas 2015 india, can you really make money on forex trading, real ways to actually make money online, best way to invest and make money fast, make money online niche website, paypal transfer instant, online casino uk 2015, coushatta casino application online

38 Enmubeaumn Enmubeaumn | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 16:21 | Reagovat

viagra drug
<a href=http://fviagrajjj.com/>viagra canada</a>
female libido viagra
<a href="http://fviagrajjj.com/">viagra cost</a>

39 Mbsaccop Mbsaccop | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 4:15 | Reagovat

buying viagra in uk
<a href="http://newmed1onlinev.com/">canadian pharmacy viagra</a>
viagra sample
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra for women</a> ’

40 GevarBils GevarBils | E-mail | Web | Středa v 15:25 | Reagovat

cialis soft tabs
<a href="http://jrucialis.com/">cialis coupon</a>
buy generic cialis in canada
<a href=http://jrucialis.com/>generic cialis</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama