Admini

JE KONEC

4. dubna 2015 v 19:39 | Kira, Kirawa, Rose
Marnotratnost.... jak poetické slovo.... chtěla jsem tenhle článek začít nějakou oduševnělou myšlenkou, něčím zajímavým a neotřelým, ale hey, ten vlak už mi ujel před takovými 24mi slovy.
Hmmmmm... když se podívám na historii tohodle blogu, hlásí mi to datum narození 25.srpna 2008. 25.srpna 2015 to bude 7 let...ale oslavy narozenin se už nedočkáme. Je to docela ironie. Před 7mi lety jsem zde byla "jen" návštěvník, viděla několik admitů střídající se a přidávající své články, a nakonec se stala jedním z nich, a po určitou dobu mě to naplňovalo, bavilo, spojovalo s ostatními, těšilo.
Ale ta doba je pryč.

Právě teď sedím v práci, a přeju si, aby mi ty poslední dvě hodiny noční utekly, a říkám si, že tenhle článek měl přijít daleko dřív. Nechci mluvit za ostatní, ale víte co... myslím, že to co cítím já, cítí i Kiriwí a Rosie. A věc se má jedndouše tak, že už sme všechny někde jinde. Studujeme nebo pracujeme, a věci o kterých jsme kdysi psali, nás už nezajímají, nebo na ně není čas. Není nadšení, není nápad... a na blogu to bylo minimálně poslední rok vidět. Muselo to přijít. Nevyhnutelně.
Možná, že chcete jeden opravdu vážný specifický důvod PROČ - ale myslím si, že každý, kdo má blog delší dobu ví, proč. Je to směs mnoha důvodů. Těžko vybrat jeden. A bez jiskry není oheň.


No.... je to vlastně docela zvláštní, když mi teď lítají prsty po klávesnici, vědět, že tohle je naposledy, co sem píšu... ale je to tak. A zabijte mě, že jsem sentimentální pro věc, která už stejně nefunguje, ale já jsem opravdu a upřímně vděčná, že jsem tady byla. A tím tady nemyslím jen tenhle blog, nebo blog.cz všeobecně. Myslím tím i všelijaké jiné internetové stránky a aplikace, týkající se povídek, anime, mangy, Japonska, Jižní Koreje.... všeho, co mě tehdy na druhém stupni základky, přivedlo sednout k počítači, hledat informace, sdílet je s ostatními a spojit se s nimi. Najít mezi nimi známé, přátele, rodinu. To se mnou zůstane už napořád, a well yeah - blogování mě v podstatě utvořilo v osobnost, kterou dnes jsem, a to se počítá, no ne?

SO.... that's it. The end. THE the end. Ummm.... no, těžko se mi hledají slova. Well.... děkuju a..... neuroňte za náš příliš mnoho slz, vždyť víte, jak jsme na vás poslední dobou s*ali xD. Nezasloužíme si to :D. Mějte se krásně, a třeba se někdy potkáme na nějaké autogramiádě spisovatelů nebo v klubu anonymních superhvězd.
SA-YO-NA-RA sweethearts.
yours always and forever sunny Kira UchihaPatrilo by sa povedať, zo pár slov aj z mojej strany, keďže pred 7 rokmi som to bola ja, kto sa spolu s pôvodnou spoluadminkou Amirou rozhodol tento blog založiť. Vlastne to ona ma priviedla k tomu, aby som sa zapojila do blogovej, nazvime to komunity - zvláštne slovo nerada ho používam. Pôvodne to tu mala pod palcom iba ona a ja som sa postupne pridala. Uff, keď nad tým tak premýšľam vlastne to pre mňa boli veľmi bezstarostné časy. Hlavne, keď som tu nebola ja ten hlavný človek, ktorý by sa o tom mal starať. Ale ako roky išli, tak sa to tu všetko menilo. Ako sa menili aj vzťahy s rôznymi ľudmi.
V podstate tomuto blogu vďačím za dosť veľa. Spoznala som sa s babami, ktorú pre mňa teraz fakt cennými priateľkami. A to je, čo povedať, pretože ja nie som veľmi komunikatívny človek a čo sa tých okruhu mojich ozajstných priateľov, no ten je naozaj malý. Ale to tu nechcem nejako rozpytvávať. takže áno, našla som si tu dobré priateľky a tiež príjemných kamarátov a známych. :D

Úprimne dosť, tažko sa mi formulujú ďalšie vety. Nie som v slzách, ani nič podobné. Blogovú smrť som mala v pláne odkedy moja účasť rapídne padla. Skôr mám tým na mysli, že by som chcela povedať na záver niečo výstižné a nie chodiť okolo horúcej kaše. Ale to chodenie okolo horúcej kaše je aspoň dôkazom toho, že moja kreativita odchádza, čo ma dosť štve, ale nič s tým nespravím. Jednoducho musím dať priechod iným veciam, nechcem hovoriť dôležitejším.
Vážne neviem, čo by som ešte viac povedala. Asi už len toľko, že vám všetkých prajem veľa šťastia do života a vám, ktorí ešte vždy držíte svoje dlhoročné blogy, aby vám to vydržalo ;).
Takže ešte raz majte sa ľudia, bolo mi s vami fajn :Dwith love
Kirawa
Big Boss of this site :D
Děláte si všichni ze mě srandu? Fakt končíme? :D Shit! To je na mě trochu moc nostalgické. A nějak to na mě dopadá. Přiznám se...Ano, těžko se mi odchází, i když je to tu dlouho mrtvo... Jak dlouho tu jsem? Já nevím, opravdu už nevím. Pamatuju si, jak jsem to tu prvně objevila. Pak tu začala "nenápadně" chodit, koukat a komentovat. Mezitím samozřejmě umírál můj blog rosekyyoky.blog.cz, jelikož jsem ani nevěděla, co a jak skutečně chci. Pamatuju si, jak jsem se vším bojovala, hledala si návody, pak se i ptala. blog.cz mi dal hodně. A hlavním středem velkého díky, je tento blog - kunoichi-4ever.blog.cz... Nikdy jsem to nepřiznala nahlas. Vždy jsem měla plno jmén, aby mě nikdo nenalezl...

Poznala jsem plno svých milovaných tady. Je to podivůhodné. Já osobně, jsem se nikdy neuměla zařádit. Z duše nenávidím veřejný projev. Psaní je můj projev. A nyní už i mluvím. Naučila jsem se to díky lidem, které jsem tady poznala i díky dalším jiným věcem, které se mi náhle udaly v mém životě. A teď už jsem velká holka - noví lidé, okamžiky, zkoušky... Pomalu se suneme do světa dospělých. Inspirace mám neustále tuny. Neustále píšu, i když to tak nevypadá. Já mám znamenitý dár mnoho věci umrtvit v sobě, a pak je třeba hromadně "oživit", třeba po půlroční přestávce od psaní... A pak znovu psát.

Nikdy nezapomenu na to, jak mě Bossie tady pozvala, abych se podílela na vývoji. Byl to pro mě sakra šok! Ani jsem nevěděla, co na to říct. Jednoduše ANO. Mnoho lidí přišlo, podílelo se, a odešlo si (ale budu s dovolením věnovat pozornost hlavně mám třem, bez urážky :)). Avšak nezapomínejte, že právě Bossie je tu z nás nejdéle. I když to původně vlastnila Amíra. To je jedno. Může být stavební kámen. Ale tvořitelem VŽDY byla a je Bossie!

Sunny přitančila jako oslnivé světýlko, když jsme začali mít temnotu tady. Hezky to tu vrátila do správného chodu. Sunny JE ponáněč a pilíř údalosti! Obě byly zatraceně aktivní. Vždy jsem žasla nad jejich horečností, kterou já jsem postrádala. Ano, obě jsou zodpovědné a spolehlivé. Já se zodpovědnosti vyhybala. Přiznám to, nemám s tím problém. Jako spoluadmínka, jsem se ji naučila mít. Je to asi proto, jelikož v reálu musím fungovat a tohle bylo pro mě místo, kde jsem si mohla odpočinout.

Je to paradox. Milión krát se v duchu můžu rozloučít, ale je tu kus mého bytí - takže se vracím. Ne, nebyla jsem tolik aktivní. Přesto JSEM tak trochu... tichý strážce? Do teď nějak pracuju uvnitř blogu - spíše jej využívám. NO A?!
Nepláču. Jenom se usmívám jako idiot. A nesnáším odchody. Ale musím se s tím srovnat. Ráda některé věci oddaluju. A tohle jsem oddalovala do kolečna. Věc se má tak, že musíme jít. Už jsme všechny velké holky. Pořád milujeme svět anime a mangy (především Naruta a pak tunu jiných :D)... Pořád píšeme, grafičíme kreslíme a co já vím (ale už je to omezeno na soukromí stav)... Už jsme všechny tři dospěly do bodu, kdy už je čas dát sbohem tomuto místu. Choďte sem. Pořád si pročítejte. ALE NEKRAĎTE! :D Já se to DOZVÍM. :D Sranda. :D :)))))

Jsem Rose Kyyoky, Miss D. A asi... si založím nové místo. Potřebuju to. Sice nyní působím jinde. A píšu tam také. Ale nestačí mi to mít uschováno ve složkách, potřebuju mít pocit pro někoho to dělat. Všechno mít pospolu - staré i nové. To jsem prostě já. Nechám tady všechno. Jo, bylo by fajn mít vlastní blog, jako šuplíček, knihovničku... Uvidíme. Je to nevyzpýtatelné...

Mějte se hezky. Blogujte pilně. Ale i nezapomínejte i žít. Obě se dá zvládat. Mnoho úspěchu, lásky, tvořivosti, inspirace, štěstí a pravých přátel...

Opatrujte se. Sleduju vás! Navždy a provždy vaše R. K. a Miss D.

S neutuchjící láskou; vaše...

Tommorow is a mystery, today is a gift

22. října 2014 v 18:35 | Kirawa "Boss"
Uf, už je to mesiac, čo naposledy pribudlo na blog. Tak ako som povedala, nemala som nejako v úmysle kriesiť blog. Ja som si tu skôr začala písať tie dva predchádzajúce články, pretože som sa nudila a v tom momente ma chytila chuť dačo spravi s blogom. Tá chuť ma ale rýchlo prešla dva dôvody, človek príde unavený zo školy a cez víkendy som rada, že som rada :D

Your FUTURE is created by what you do TODAY not TOMMOROW

15. září 2014 v 19:48 | Kirawa "Boss"

Nakoniec som sa rozhodla, že sem napíšem aj pár slov. Veď patrilo by sa to po tej dlhej dobe zanedbávania a nečinnosti. A veru, že to bola poriadne dlhá doba.
Už si vlastne ani nespomínam, čo ma viedlo k tomu vykašľať sa na blog. Áno, dobre čítate, vykašľať sa na blog. Znie to hrozne, ja viem.... No možno nie až tak hrozne, len chcem dodať istú dramatičnosť svojim rečiam.
Nemôžem tvrdiť, že by mi za ten rok - budeme hovoriť o roku, nechce sa mi zisťovať, kedy presne som s tým sekla úplne ... Takže znovu, nemôžem tvrdiť, že by za ten rok blog chýbal. Skôr poviem, že som si naň ani nespomenula. Chýbala mi tá chuť, ktorou som oplývala na jeho začiatkoch.

Šestým rokem na blog.cz

25. srpna 2014 v 9:54 | Kira, Kirawa, Rose
Ahojte všeci!
Dnes je zase TEN den. DEN NAROZENIN!
Celé týdny mluvím o tom, jak mi bude 20, a všem tím lezu na nervy :D. Je vážně komické sledovat mě, jakou z toho mám radost, i když pořádně nedokážu vysvětlit proč. Ale, jak jsme si už všichni stačili všimnout, 25.srpen nadešel, a já jsem plná energie a radosti! No vy byste nebyly?!! Takové krásné kulatiny :D. Opravdu miluju dny, kdy se slaví můj příchod na svět... ale také jsem si vzpomněla na jiné dítě, které v ten den nesmí být opomíjeno. Totiž tento blog.

Minulý rok jsme s Vámi slavili 5 let společně, a zdálo se Nám to neuvěřitelné, úžasné, ale zároveň jsme věděli, že nedokážeme mluvit o budoucnosti blogu. Za ten uplynulý rok se tady toho moc (spíš nic) neobjevilo, což je trochu sobecké vzhledem k tomu, že v našich životech se toho děje až až :D. Upřímně, Kirawa ani Rose neví, že tento článek píšu, ale dovoluji si tvrdit, že mluvím za všechny, pokud přiznám, že nevíme, jestli bude blog ještě někdy plně fungovat. Ani jedna z nás už tady nejspíš nemá co říct, a spíše se snažíme zapadnout do světa dospěláků, kde nás brzy bude čekat vysoká škola nebo práce.
Přesto... tenhle blog si pamatuji, jako bych ho objevila včera, nejprve jako nezávislý návštěvník, poté jako kamarád adminek a nakonec jako adminka samotná :D. Je to šílené, a i když tady už nic nepřidáváme, stejně k blogu máme citové pouto, protože jen díky němu jsme poznaly moře zajímavých a milovaných lidí :). To je hlavní důvod, proč stojí za to oslavovat dnes I JEHO NAROZENINY, neboť bez něj by jsme o tolik přišli.

Závěrem chci tedy všem, ať už jsou na základce, střední, výšce nebo pracují, říci, že Vám moc moc a moc děkujeme a uvidíme, zda oslavíme i 7mý rok :D. Moc bych s tím nepočítala, ale to bych nebyla já, abych do toho nevnesla trochu optimismu :P. Užívejte zbytek léta, gratulujte hlavně mě :D a mějte se krásně! :)
Vaše Kirawa, Kira, a RoseJSME MATURANTKY!!!!

27. května 2014 v 21:47 | Kirawa, Kira, Rose
Prostě a jednoduše, zlatíčka.....
*chvíle napětí*
FAMFÁÁÁÁRY prosím
jsme to dokázali.... a MATURITU nesmlouvavě NAKOPALI DO ŘITI! :D :D

funny animated GIF

Samozřejmě, že takto elegantní a na úrovni souboj se mohl vydařit jen Nám, a samozřejmě bylo od začátku jasné, že to dáme, ale přesto rádi přijmeme všechny gratulace! Jsme na sebe hrdé a směle se rozvíjíme dál! Doufáme, že nás náš mozek neopustí příliš brzy a svět tak okusí něco více z naší dokonalosti! Ta nová kolonka v životopise "střední škola s maturitou" je k nezaplacení :D. Ať žije narcismus! A estli patříte taky do šťastné rodinky čerstvých maturantů, jen se hlaste a přidejte k oslavám! Čím víc nám podobným, tím líp pro tento krušný svět! :D OLÉ!!

Kirawa, Kira, Rose ♥


ANIMEFEST 2014 2/2

11. května 2014 v 20:45 | Kira "sunny" Uchiha
Druhá, kratší čáááááást :)

ANIMEFEST 2014 1/2

11. května 2014 v 20:43 | Kira "sunny" Uchiha

Nenapsala jsem tady staletí, a teď na Vás vyrukuju s nějakým Animefestem.... chápu, chápu (úplně cítím ty vaše hejt pohledýýýýýý - uuuuuu) pokud Vás to nebude zajímat, ale pokud víte, co je kvalitní, tak to číst budete :D :D
Jinak áááno, žiji já, i naše dvě další krásné maturantky - Kiriwíí a Rosie, a pilně studujeme :) Od dneška určitě :D. Příjemnou zábavu :)

Pro úvod:
Může se stát, že některé mé nové objevy, jsou ve skutečnosti zastaralé novinky minulého ročníku, protože jsem však na něm chyběla, nechte mě přitom, že je to vše krásné a nové a nekažte mi radost! :D Děkuji :D

Takže tedy, děti…

Rosie má vymytej mozek...

26. listopadu 2013 v 22:02 | Rose "Miss D." Kyyoky (R.K.)
Kromě toho, že se učím na písemky a mám snad vymytý mozek křižem krážem. Tak vám děkuji za minulé reakce, podporu a rady na mé křiklavé hysterické pojetí ohledně maturity. :D Dobře... zkrátím to. Pedikúra je prakticky dokončená, ještě jedna zákaznice, plus jeden člověk navíc asi bude, ale nevadí. Gelové nehty - sadu - mi táta objednal a zaplatil (jsem v šoku!!!!), takže bych ji tu měla mít již tento pátek. Čekají mě vánoční trhy - skvělý - na základnu jsem nevkročila 4 roky...Na pověstné Stodolní ulici jsem opět nevkročila v noci, jelikož jsem seděla doma na zadku. Oh můj, rodiče furt mají moc něco zakázat, když jste neomalený a drzý spratek. Ale zas tak mě to nebere, spíše mě mrzí, že mě pozvala spolužačka a prostě jsme to nezapily společně. I já brzy slavím 20-cítku. Ale to je jedno, tak jindy, no. A štvě mě Blog.cz! Asi se mu zalíbilo mě zlobit, super. :D Tak čao, já se jdu učit ajinu. :)
By R. K.

Rosie si přeje být bezohledná, ale je stálé rozumná a zaneprázdněná

19. listopadu 2013 v 20:02 | Rose "Miss D." Kyyoky (R.K.)
Konečně další a očekavaný bullshitský zápis. Jo, já vím, že jsem slíbila malou náročnou aktivitu, ale mám pár bezva výmluv, tak co, chcete si mě vyslechnout, nuže pojďte dál. :P


Asi nejlepší bude začít slovem: ahoj. Musím říct, že za těch pár týdnu... ehem 3? Se stalo tolik očekávaného a neočekávaného. Bojuji stále se svým vnitřním a potrhlým démonem. Jsme líná, emociálně nestabilní, hysterická, stresující svině. Nejen, že nevím, kde mám začít s učením. Ale taky se mi to nezdá trapné. Jelikož já už panikařím teď. Dobře klid. Maturovat začínám někdy až v květnu. Pravdou je, že já už mám šílenou potřebu se chystat už teď. Zatím jsem to zužila na angličtinu a literaturu.

Taky si musím bilión věcí dopsát, jelikož jsem během 2-ku a 3-ku měla sešit i neměla, je to po papírech. I praxi teorii mám rozdělanou, super. Jsem prostě ztracený případ nedbalosti s docházkou, nemocným mozkem a bezohledností vůči sama sobě typu: snažím se to mím, co nejlépe napsané, takže to musím ještě 150x si rozmyslet, jak si povedu konečně sešit.

Rose má moc ráda fretku Malfoye, ale musí makat na maturitě, to platí nevyhnutelně i pro Kiru a Kirawu

17. října 2013 v 20:04 | Rose "Miss D." Kyyoky (R.K.)
Hola, hola...
Dnes bych chtěla načnout téma maturita. S Kirou a Kirawou jsem se shodla, že by bylo nejlepší kdybychom POZASTAVILY BLOG na NEURČITOU dobu.

Ano. My letos maturujeme, potřebujeme stíhat trilióny hovadin. Ale to neznamená, že nebudu zveřejnovat - návštěvnost, mé úterní bullshity a povídky, tohle jediné jsem schopná dělat. Tohle jsem si vydupala. :D

Néééé, dělám si srandu. :D Jim je to celkem jedno. :D
Dobře, tak tohle bylo jenom tak na rozjezd. Nyní je čas na mé tragicko-komické kecy - 
 

Reklama