OZNAMY

5 ROKOV

25. srpna 2013 v 13:19 | Admins
HODNĚ ŠTĚSTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ZDRAVÍ, HODNĚ ŠTĚSTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ZDRAVÍ!!!! OLE! :D Je to tak! Dnes, 25.8.2013 slaví tenhle blog své páté narozeniny! Je to neuvěřitelné, nostalgické... a vůbec..... chce to chlast :D. Předtím vším, by jsme Vám však každá chtěla říct pár slov :)


BLOG SE NA 2 TÝDNY POZASTAVUJE

29. května 2013 v 22:02 | Kira "sunny" Uchiha
Zdravím návštěvenstvo!
Vzhledem k tomu, že je tento týden nabit písemkami a akcemi, necítím se moc na to zveřejňovat články. Ach... ano, jsem to ale přímočaré stvoření :D. A taky,víte, příští týden nám začíná KURZ PŘEŽITÍ, tedy 5 dnů pobíhání v dešti po lese, kde se budeme snažit jezdit na kolech, běhat, plavat, slaňovat skály, střílet, orientovat se a tak dále, a tak dále - ale především.... přežít :D. Týden na to je můj poslední ve škole, neboť 24.6. odlétám na brigádu do Španělska, so.....you know what I mean :D. A tak se tedy dostáváme k tomu, že z těchto důvodů, bude blog prozatím pozastaven :) 2 TÝDNE URČITĚ. Neplačte však..... pokud to přežijete, dostanete odměnu :D. TOŤ VŠE.... Mějte se hezky a přeju moho zdaru ve finišu školního roku!


PS: A již odmaturovaným maturantům gratulujůů!!! :))))) Beru si z váš příklad na příští rok.
PPS: Kdyby náhodou někde probíhalo třídění SB, prosím, nemažte nás :). ARIGATO.

Objednávky zrušeny

24. března 2013 v 16:24 | Kira "sunny" Uchiha
Zdravím, zlatíčka, mám pro vás důležitý oznam :). Určitě jste si již všimli, že je Kiriwíí neaktivní a ještě nějakou dobu bude, nicméně je tu další oznam, logicky vyplývající z její nečinosti - a to ten, že ruší objednávky layů :). Vím, říkáte si, že je to škoda (není totiž tajemství že je obdivuhodnou grafičkou, jejíž služby by si přál ne jeden blogař) , ale má to samozřejmě i světlé stránky - o to bude její úžasná práce ještě větší vzácností, která bude k vidění pouze a jen na našem blogu :P.
Toť vše, Kira :)

OTÁZKA PRE VÁS - prosím vyjadriť sa?

23. října 2012 v 17:14 | Kirawa "Boss"
Ako som už napísala v nadpise mám pre vás otázku a to také - Máte záujem o to, aby som vám robila na želanie aj drobnú grafiku? Avatary a bannery.
Chcem vedieť aký by bol o to záujem :3 Tak prosím napíšte odpoveď.
Ja sa podľa toho potom zariadim a rozhodnem sa, či spravím rubriku, alebo takéto veci budem robiť na dohodu :D

HAPPY B-DAY!!!!!!!!

25. srpna 2012 v 15:09 | Admini
A JE TO TADY!!!!! 25.srpen.... a náš blog slaví 4.narozeniny!! :) Jsem tu sice nejkratší dobu :D, za to si to musím vynahradit, abych byla první, kdo mu popřeje všechno nejlepší ( :D JO!) - hodně úspěchů, komentářů, žádné spamování, nádherné desingy, úžasné návštěvníky, vysokou návštěvnost a oddané adminky, jako jsme my :P - a hlavně: co možná nejdelší setrvání na české blogové scéně! :). Gratulace přijímáme všichni a po celý den! :D Kiriwííí?

- Kiruška

Ach, takže som bola dokopaná k tomu, aby som sa vyjadrila aj ja.... Sama neverím, že blog prežil ďalší rok :3 ale som rada....Dúfam, že nás budete navštevovať aj naďalej :)
Tak to by bolo všetko z mojej strany. Som zvedavá, čo k tomu všetkému povie Rose? :D

- Kiriwííí

Jako vždycky - to nejlepší na konec Vám s potěšením předá Rosie. ;P Ah! Milí moji, připravte se, čekají nás těžké a tmavé časy. Nové okamžiky. Ztráty a nálezy. Má maličkost se tu již nachází rok. Jsem na tento blog NESMÍRNĚ hrdá! A DĚKUJI, opravdu děkuji VŠEM. Jak věrným návštěvníkům (Sb-nka, pro vás je to samozřejmostí. :)), tak i kolemjdoucím. :) Blog stále žije a dýchá, už 3-tím rokem. Všichni si povinně zatleskejme! Je to jenom díky naši společné spolupráci. ;) Za život našeho blogového pumprlíka vděčím nejen Vám, ale i zakladatelům. A mým přátelům (blogový partnéři)...
Všechno nejlepší, moje malé -

- Rosie

PS: Taky se musím neskromně přiznat, že dnes ( shodou okolností) oslavuji i já svoje narozeniny! A ne jen tak ledajaké! ALE OFICIÁLNĚ JSEM 18NÁCTILETÁ!!! :D Na tenhle den jsem se těšila jako malá už 29 dní pozadu, kdy jsem skákala do stropu nad každým novým dnem :D. Já vím, já vím, žádnou znatelnou fyzickou nebo psychickou změnu tímto významným krokem nedosáhnu, všechno bude při starém, ale prostě ten pocit, že si teď můžu založit vlastní firmu na osvobozování gumových medvídků, ten je nepřekonatelný! Muhahahááááá, patří mi celý svět! DNES S TÍM BUDETE SOUHLASIT!! :D BEZ KECŮ. Ohooo jo, jsem naprosto hyperaktivní ( další co zůstává neměnné :D) a jsem prostě TOP ELF!! :D A už končím a jdu si foukat bublifuk, adiooooos, adioooooos MY amigos!! :D

PPS: nie 3. narodeniny, ale 4. narodeniny.... kks to je sila - nastala chyba v Matrixe a bolo napísané zlé číslo (Správa od Bossa z dňa 27.8.2012)

Objednávky layoutov - ZRUŠENÉ

16. srpna 2012 v 11:33 | Kirawa "Boss"
V novinkách ste si už isto všimli tejto poznámky.
Po dlhšom, nie však veľmi dlho rozhodovaní som sa nakoniec uvážila, že ma to nebaví. Chcela by som sa ešte ospravedlniť tým, ktorým som layout nespravila.
Čo sa týka SB - ak by ste odo mňa náhodou chceli layout, tak vám ho spravím :)


Nový podřízený na scéně!

28. května 2012 v 20:15 | Kira "sunny" Uchiha
Hola, nejdražší návštěvníci,
dnes je velký den!
PROČ? Tímto článkem bych chtěla dát světu o mé malé,zářivé maličkosti, protože od dnešního dne bude součástí tohodle úžasného světa jakožto méně aktivní spoluadmin čestně spadající pod její vrchnost: bosse Kiriwííí.ŽE SE NERADUJETE? TO PŘÍJDE :D.
Abych se nějak představila - někteří možná můj nenápadný pohyb zaznamenali,tím spíš pokud byly návštěvníky tohodle blogu od úplného začátku jako já :) - po internetu tedy páchám zmar a zkázu pod "nálepkou" mírumilovnosti a neškodnosti jako Kira Uchiha a myslím si, že by bylo fajn u toho i zůstat :). Protože kdo ví, třeba mám spousty tajných obdivovatelů :D.Co se týče přídomku "sunny" - kdo si jej přeloží nebo k tomu zneužije strýčka Googla, hned bude vědět o jakou že to vlastnost v mé povaze (WARNING: TO ONI TO VYMYSLELI :D).
Co se bude týkat mojí aktivity a zaměření - aktivita bude náhodná :D (nejspíš), a zaměření rozsáhlé, jsem si jistá, že to co mi cvrkne do oka a bude stát za to, abych se o to s Vámi podělila bude mít kořeny jak v obrázcích, tak videích, recenzích, článcích a možná i vlastní tvorbě :).

To je asi tak vše, co jsem zatím, bez tlaku na mou osobnost, ochotná na sebe vyzradit :D, takže - see ya later, nejdražší návštěvníci!

PS: Koukejte KOMENTOVAT TY VRAŽDY! (Nebo budu vraždit já). DĚKUJI MNOHOKRÁT O:-)

Rekonštrukcia blogu v plnom prúde :D

25. května 2012 v 20:37 | Kirawa "Boss"
Začala som nakoniec s tou rekonštrukciou o trošku skôr :D Chcem to mať z krku skôr ako pôjdem na blog robiť nový lay :D nech viem, čo a jak bude xD
Rubriky zregulujem na 4 hlavné :D ostané veci nájdete v nich :D napr. mp3, pictures, films to presunem do rubriky zábava :D grafiku dám asi dokopy s poviedkami - asi sa to bude volať naša tvorba :D neviem nič original ma nenapadá :D .... viac už nekecám je to len oznam :D

Velikonoce

9. dubna 2012 v 10:03 | Admini
Aloha! ^^
Tímto bychom chtěli vám všem popřát mimořádně krásné,
vypráskané + mokré Velikonoce!
Admini

Pár dní ma tu neuvidíte, objednané laye nebudú v priebehu týchto týždňov hotové

31. ledna 2012 v 19:03 | Kirawa
Nadpis je jasné..... Momentálne jediné, čo budem za noťasom robiť je to, že budem naháňať stratené veci, ktoré sa mi vymazali z jebnutého exteráku.... pretože pochybujem, že sa to bude dať zachrániť,..... to je všetko z mojej strany
 
 

Reklama